• Arama

Gelin ve Damat Odalarına Özel Tasarım Hediye Kutuları

1991 İstanbul doğumlu Gizem Gülmek Sapan’ın eğitim hayatı Şişli Terakki Lisesinde başlayıp İstanbul Moda Akademisi’nde moda tasarım eğitimi alarak son buldu. Çeşitli moda evlerinde staj yaptıktan sonra moda editörlüğüne yöneldi. Uzun süre moda editörlüğü yaptıktan sonra hep hayali olan kendi işini, Giz Events'i kurdu. Etrafındaki her şeyi organize etme arzusunu işine çevirerek hayallerine kavuştu.

Gizevents hangi konularda hizmet veriyor? Bu tarz hediye kutular yapma fikri nereden ortaya çıktı?

Gizevents açılış partisi, doğum günü partisi, baby shower organizasyonu, bekarlığa veda partisi, düğün ve nişan gibi en özel anlarınızı organize ediyoruz. Aynı zamanda özel günler için şık sunumlardan oluşan catering hizmeti ve wedding planner hizmeti veriyoruz. Bunlara ek olarak kişiye ve kurumsala özel hediye kutuları hazırlıyoruz. Bu kutu fikri aslında bir açığı fark etmemiz ile başladı. Sevdiğimiz insanlara hediye ararken etrafta hep aynı şeyler olduğunu fark ettik. Daha özel hissettirecek bir şeyler ararken kendimizi özel tasarım hediye kutuları yaparken bulduk.

En çok tercih edilen kutunuz hangisi?

En çok tercih edilen kutumuz "Best Man Box". Genelde kadın müşterilerimiz eşlerine göndererek onları mutlu etmeyi tercih ediyorlar. 

Markanın ilerleyen dönemini nasıl düşünüyorsunuz? Kutuların yanına başka ürünler de eklenecek mi?

Tabii ki hedefimiz markamızı her geçen gün biraz daha büyütmek ve ilerletmek. Yeni dönemde kutu çeşitlerimiz artarak her tarza ve her yaşa uygun hale gelecek.

Kutuları istediğimiz şekle getirebiliyor musunuz? Kişiye özel tasarlanabiliyor mu?

Evet, kişiye özel tasarımlar yapıyoruz bazı müşterilerimiz teker teker ne istediklerini söylüyorlar, onlara Giz Events dokunuşu yaparak hayat veriyoruz.

Gelin ve damat için hazırladığınız kutularınızda neler kullanıyorsunuz?

Gelin ve damat kutularında sabahlıklar, terlikler ve makaronlar gibi farklı seçenekler mevcut. Gelinin arkadaşları genelde gelin kutusunu evlenecek kişiye hediye ediyor, gelinin arkadaşları kutusunu ise gelin arkadaşlarına armağan ediyor.

Çiftler bu kutuları ne zaman kullanıyor? After party’de mi gelin odasında mı?

Genelde gelin odasında tercih ediliyor. After party için farklı kutu örneklerimiz mevcut.

Düğün hazırlıklarında gelinlere uzun süreli destek de oluyorsunuz. Gelinlere bu anlamda organizasyon dışında ne gibi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Gelinlerimle düğün gününe kadarki olan tüm süreci birlikte yürütüyoruz. Evlilik aşamasında yapılacak ve halledilmesi gereken uzun bir liste mevcut haklı olarak da gelinler bu yolda çokça yorulup bazı şeyleri unutabiliyorlar. Biz de bunu önlemek adına gelinimizin tüm sürecinde seçimleri konusunda destek veriyoruz. Bu, o gece çalışacağı kuaförden başlayıp gelinliğine, davetiyesinden organizasyonuna kadar gidiyor. Kendilerine kalite ve fiyat anlamında en uygun seçenekleri sunup günün sonunda onun kararına bırakıyoruz. Ve tüm bu iletişimleri biz organize ediyoruz.

Gizevents’e nasıl ulaşabiliriz?

Bizlere Instagram hesabımız olan "gizevents" den ve telefon numaramızdan (05372270721) ulaşabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.