• Arama

2019 Altın Küre Ödül Töreni’nin Işıldayan Mücevherleri

2019 Golden Globe Awards kırmızı halısına damga vuran mücevherleri inceledik.

2019 Altın Küre Ödülleri’ne damga vuran üç ana mücevher trendi vardı; gösterişli kolyeler, ince zarif küpeler ve çift takılan kalın cuff bilezikler… Lady Gaga’nın ihtşimalı Tiffany&Co. kolyesinden Julia Roberts’ın zarif küpelerine, Charlize Theron’un fazla sayıda ama birbirinden rol çalmayan mücevherlerinden Kristen Bell’in cuff bileziklerine kadar gecenin tüm gösterişli mücevherlerini inceledik.

Lady Gaga – Tiffany & Co.

Lady Gaga’nın 5 milyon dolarlık Tiffany & Co. kolyesi gecenin en çok konuşulan mücevheri oldu. Bu ihtişamlı kolyede 300’ün üzerinde elmas ve 20 karat damla kesim pırlanta bulunuyor.

Penelope Cruz – Atelier Swarovki

Penelope Cruz Atelier Swarovki küpeleri ile sade şıklığın temsilcisiydi.

Nicole Kidman – Harry Winston

Nicole Kidman, yüzüğünden, küpesine ve bileziğine kadar Harry Winston zerafeti içindeydi.

Lupita Nyong'o – Bulgari

Lupita Nyong’o, uzun taşlı Bulgari küpeleriyle kırmızı halıya ışık saçtı.

Julia Roberts – Chopard

Julia Roberts, çift damla kesim Chopard küpeleri ile zarif bir görünüme imza attı.

Yvonne Strahovski – Lorraine Schwartz

Yvonne Strahovski, tasma şeklindeki Lorraine Schwartz kolyesi mükemmel görünüyordu.

Isla Fisher – Harry Winston

5.5 milyon dolarlık Harry Winston gerdanlık ve küpesi ile ışıldayan Isla Fisher Hollywood'un eski görkemli günlerinin bir temsilcisiydi adeta.

Jessica Chastain – Piaget

Jessica Chastain, Piaget küpeleri ile kusuruz görünüyordu.

Allison Janney – David Webb

Allison Janney, David Webb mücevherleriyle 1960’ların şıklığını Golden Globes’a taşıdı.

Charlize Theron – Bulgari

Kırmızı halının en şık isimlerinden Charlize Theron, Bulgari’nin fazla sayıda ama hiçbiri birbirinden rol çalmayan mücevherleriyle ışıldıyordu.

Kristen Bell – Harry Winston

Aynı kolda çift cuff bilezik trendine uyan Kristen Bell, toplamı 130 karat olan Harry Winston mücevherleriyle kırmızı halının çarpıcı isimlerinden biriydi.

Catherine Zeta Jones – Lorraine Schwartz

Catherine Zeta Jones, yeşil kıyafetiyle uyumlu Lorraine Schwartz imzalı toplam 200 karat zümrütlü küpe ve yüzüğü ile klasik bir şıklık içindeydi.

Emily Blunt - Neil Lane

Emily Blunt, Neil Lane imzalı tek taş küpesi ile yılın “stud” küpe trendine gönderme yaptı.

Dakota Fanning – Beladora

Bir Disney prensesini hatırlatan Dakota Fanning, buna uyumlu Beladora vintage kolyesiyle sade bir küpeyi tercih etti.

Rachel Weisz – Cartier

Rachel Weisz fırfırlı beyaz bluzunü senenin en önemli trendlerinde pırlanta ve oniks karışımı Cartier choker kolye ile tamamlamıştı.

Sandra Oh – Forevermark

Golden Globes 2019’un ev sahiplerinden Sandra Oh, Forevermark imzalı platin ve pırlanta çift bileziği ile modaya ayak uydurmuştu.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.