• Arama

2019 Altın Küre Ödülleri Saç ve Makyaj

2019 Altın Küre Ödülleri kırmızı halısında öne çıkan saç ve makyaj stillerini inceleyin.

2019 Altın Küre Ödül Töreni kırmızı halısı, yine birbirinden şık saç ve makyaj görünümlerine ışık tuttu. Kırmızı rujun ağırlıklı olduğu törende sıkı topuzlar ve doğal bırakılmış saçlar da dikkat çekti. Saçını elbisesiyle aynı renge boyatan Lady Gaga gecenin en çok konuşulan isimlerinden oldu. Şıklığını sadeliğinden alan Charlize Theron ise sıcak tonlardaki makyajı ile gecenin en zarif görünüme imza atanlar arasındaydı.

Dakota Fanning

Dakota Fanning, 2019 Altın Küre Ödülleri’ne dudaklarını öne çıkartan bir makyaj stiliyle katıldı. Doğal ten makyajını uzun kirpikleriyle tamamlayan oyuncu, kırmızı ruj sürmeyi tercih etti. Saçlarına ise son zamanların trendine uyarak sıkı bir ense topuzu yaptırdı.

Lili Reinhart

Lili Reinhart; kırmızı elbisesi, dumanlı kırmızı göz makyajı ve doğal ten makyajı ile tam bir uyum içerisindeydi. Gözlerine vurgu yapmak isteyen oyuncu dudaklarına nude bir ruj sürdü. O da saçlarını ense topuzu olarak kullananların arasındaydı.

Lady Gaga

Altın Küre kırmızı halısı için saçlarını elbisesiyle aynı renge boyatan Lady Gaga, gecenin en ses getiren isimlerinden oldu. Yoğun göz makyajını sade cilt ve dudak makyajı ile tamamladı.

Nicole Kidman

Dumanlı göz makyajı ve kırmızı ruj ile gördüğümüz Nicole Kidman, dağınık topuz trendini kurdele trendiyle birleştirdi. Kırmızı halının en romantik görünümüne sahip oyuncularındandı.

Camilla Belle

Camilla Belle, karşımıza çarpıcı bir göz makyajıyla çıktı. Yeşil dumanlı bir göz makyajı tercih eden oyuncu ten ve dudak makyajında sadelikten yanaydı.Saçlarına ise son zamanların en trendlerinden “ıslak saç” modelini uygulamayı tercih etti.

Laura Harrier

Laura Harrier, doğal makyajı kırmızı ruj ile kombinleyenler arasında. Saten bitişili kırmızı rujunun yanı sıra uzun kirpikleriyle de dikkatleri üzerine çekti. Saçlarını ise arkaya doğru yatırıp yarım toplamayı tercih etti.

Kate Mara

Kahverengi dumanlı göz makyajı ve bordu ruju ile kırmızı halıda boy gösteren Kata Mara, tepeden toplattığı sıkı topuzu ile son derece çarpıcı görünüyordu. Topuzundaki altın aksesuar da ışıltısıyla saçına mükemmel bir hava verdi.

Saoirse Ronan

Saoirse Ronan, taze cilt görünümü, hafif göz makyajı, şeftali rengi ruju ve serbest bıraktığı saçları ile doğallığa vurgu yaptı.

Charlize Theron

Makyajını sıcak ve nude tonlarda yapmayı tercih eden Charlize Theron, lob kesim saçlarını geriye doğru yapıştırarak kullandı. Sade şıklığın temsilcisi olan oyuncu bu gecede de zarafetiyle büyüledi.

Penelope Cruz

Penelope Cruz, siyah dumanlı göz makyajı ve önü kabarık topuzu ile kusursuz görünüyordu.

Julia Roberts

Julia Roberts, ışıltılı göz makyajını doğal ten makyajı ve nude ruju ile tamamladı. Saçlarına ise doğal dalga vererek gecenin çabasız şıklarının arasında yerini aldı.

Lupita Nyong’o

Mavi maskara sürüp kirpik diplerini de mavi kalemle renklendiren Lupita Nyong’o ile yeni bir trende merhaba demeye hazır olun!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.