• Arama

Swarovski kitabı

 

Swarovski Kitabı

120. doğum gününü kutlayan Swarovski’ye şüphesiz en güzel hediye Rizzoli Yayınevi’nden geldi. Swarovski: Celebrating a History of Collaborations in Fashion ismini taşıyan Swarovki kitabı hakkında tüm merak edilenleri Graf von Faber Castell için kaleme aldık.

120 yıllık hayatı boyunca pek çok markayla işbirliği yapan Swarovski’nin özellikle de moda tasarımcılarıyla arası çok iyiydi. Alexander McQueen, Hüseyin Çağlayan ve Mary Katrantzou, tasarımlarında Swarovski taşlarına yer veren isimlerden sadece birkaçı. Dior, Chanel ve Prada da Swarovski ışıltısından vazgeçemeyen markalardan.

Marilyn Monroe’dan Madonna’ya

Nadja Swarovski’nin önzsözünü yazdığı ve markanın geçmişine bir saygı duruşu niteliğinde olan kitabın her bir sayfası görsel bir şölen sunuyor. Marilyn Monroe’dan Madonna’ya kitabın sayfalarını süsleyen pek çok ünlü isim var.

Ünlü moda yazarı Suzy Menkes de kitap için Nadja Swarovski’yle birlikte önsöz yazdı. Menkes, “Swarovski 120 yıl sonra bile hala hayatımıza ışıltı katabilen bir marka” diyor. Swarovski taşları, ihtişamlarıyla dekorasyonda da bolca kullanıldı. Paris’teki Versailles Sarayı’ndaki bu Swarovski taşlı avize de bunun en güzel örneği.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.