2016 Londra Tekne Fuarı

 

2016 Londra Tekne Fuarı

8 - 11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Londra Tekne Fuarı'nda ilk defa boy gösteren birbirinden güzel ve alımlı tekneler arasından OGGUSTO olarak siz deniz tutkunları için seçtik.

Sunseeker 131

Süper yatçılıkta yeni seviyeleri zorlayan tasarımı ile Sunseeker 131, Londra Tekne Fuarı kapsamında bugüne kadar sergilenen en büyük tekne olma özelliği ile nefesleri kesecek. 3 katlı bu tekne baştan çıkarıcı, ilham verici ve becerikli yapısı ile Sunseeker’in bilinen tüm marifetlerini başarıyla barındırıyor.

Princess 75

Princess’in bu motor yatı atik seyir kabiliyeti ile düşük hızlarda bile rahatlıkla suyun üzerinde süzülebiliyor. Güvertesinde eğlence ve dinlence amaçlı muhtelif seçenekler sunarken içinde de inanılmaz genişlikte bir konfor gizliyor.

Jeanneau NC14

Camillo ve Vittorio Garroni tarafından dizayn edilen NC 14 saf çizgileri, ağırbaşlı iç hacmi ve çağdaş stili ile oldukça iddialı bir motor yat. Teknedeki rahatlık, hacimlerin mükemmel dağılımı, yüksek kalite malzeme kullanımı ve hemen her alanda göze çarpan inovatif tasarımlarla kendini belli ediyor.

Hanse 315

Üst sınıf ekipmanları, inanılmaz performansı, gerçek anlamdaki stili ile yeni Hanse 315 gelecekteki sahiplerinin tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte, ister hızlı bir yelken seyri olsun, ister bütün aile ve arkadaşların bir arada geçireceği rahat bir tatil.

English Harbour 29 Offshore

Nehir ve göllerde kullanılan modellerinin pratikliğini İngiliz zarafeti ve modern çizgileriyle birleştiren English Harbour bu sefer açık deniz için tasarladığı 29 feet’lik bu tekne ile karşımıza çıktı. Üreticinin en önemli özelliklerinden kalite ve güvenlik bu yeni modelde de üst düzeyde mevcut.

Chris Craft Launch 36 Heritage Edition

Launch 36 günlük kullanıma uygun büyük bir tekne olmakla birlikte, gece konaklamasını da mümkün kılan iç yapı 5 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyor. Teknenin gerçek tasarım amacı aile ve arkadaşlarla tüm gün boyu suyun üzerinde kesintisiz eğlence.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular