• Arama

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer gününde kız arkadaşınıza alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini keşfedin.

Eately’den Yemek Atölyesi

Eately Mutfak Atölyesi’nin bu özel gün için hazırladığı “Sevgililer Günü Menüsü” workshop’u, sıradışı bir hediye seçeneği arayanlar için ideal. Deniz mahsülleri risotto, levrek carpaccio ve kırmızı meyveler ile acılı çikolatalı mousse yapacağınız workshop’ta sevgiliniz ile çok iyi vakit geçireceğiniz garanti.

Satın Al

Batya Kebudi Tasarımı Küpe

Aksesuarlarla stilini tamamlamayı seven kadınlara, şık bir Batya Kebudi tasarımı küpe hediye edebilirsiniz. Batya Kebudi tasarımı tüm küpeler, Sevgililer Günü’ne özel olarak hem websitesinde hem de mağazada yüzde 20 indirimli. Sevgilinizin tarzına göre bir küpe seçerek şıklığına etkili bir dokunuş yapabailirsiniz.

Satın Al

Swatch’tan TRIPLE LOVE Saat

Sevgililer Günü'ne ve dolayısıyla Swatch’un TRIPLE LOVE saatine kısa bir süre kaldı! Uzun bir bekleyişin ardından 14 Şubat’ı nefis bir romantizmle tamamlamak için artık net bir seçenek var. İçi görülebilir kadran üzerinde kırmızı ve pembe üç ayrı kalp baskılı bu güzellik, yarı şeffaf ve dokulu bir kayışa sahip. 5.143 adetle sınırlı olup her biri numaralandırılan TRIPLE LOVE, kalplerle çevrili yine şeffaf özel bir kutu ile sunuluyor. Eşsiz bir hediye olan bu saat ile ona aşkınızı tüm şeffaflığıyla ilan edin.

Çiftlere Özel Masaj Paketi

Şehrin en güzel spalarının çiftlere özel masaj seçeneklerinden satın alıp süitlerden rezervasyon yaptırarak, sevgiliniz ile kendinizi şımartabileceğiniz romantik bir gün yaşayabilirsiniz.

Satın Al

Seyahat Bileti

Sevgililer günü için şüphesiz ki en güzel hediye alternatiflerinden biri bir uçak bileti ya da tur satın almak. Sevgililer gününden bir hafta sonra gerçekleşecek Venedik Karnavalı’na sevgilinizi götürerek unutlmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Hem dünyanın en romantik şehirlerinden birinde harika vakit geçirip hem de maskeli baloda farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Satın Al

Harry Winston’dan Avenue Classic Sweet Valentine Saat

Aşkın bu içten gelen kutlaması ile günün her saati Sevgililer Günü romantizmini tekrar tekrar yaşayın. Harry Winston, Avenue Classic Sweet Valentine saat ile cesur ve samimi bir aşk mesajı veriyor. Sedef bir kez daha bu kompozisyonda da başrolü oynayarak, Harry Winston’ın bu değerli doğal elementle süregelen aşk ilişkisini yeni yaratıcı yolların keşfiyle birleştiriyor. Farklı büyüklüklerdeki kırmızı sedef kalplerin boyutları kadranın üst kısmına doğru kademeli olarak artıyor.

Pohpoh’dan Özel Kutu

PohPoh’un özel kutuları keyifli ve lezzetli bir akşam geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek. Evde romantik bir gece planlıyorsanız “Cheese’n Cheers” kutusunu tercih edebilirsiniz. İçerisinde el yapımı peynir tahtası, servis takımları, reçeller, zeytinli kıtırlar, kuru yemiş karışımı ve mum bulunan bu kutuyu hediye edebilirsiniz.

Satın Al

Çiftler Özel Muglar

Eğlenceli bir hediye arayıındaysanız, sevgilinizle beraber içtiğiniz kahveleri keyifli hale getiren çiflere özel muglardan satın alabilirsiniz.

Satın Al

Sabahlık

Çoğu kadının evde sıkça kullandığı sabahlıklar, sevgiller günü için son derece ideal bir seçenek. Victoria’s Secret’in saten sabahlıklarından tercih edebilirsiniz.

Satın Al

Assouline.com’dan Kitap

.Sanattan modaya, dekorasyondan tarif kitaplarına kadar pek çok kitap çeşit bulabileceğiniz Assouline.com’dan sevgilinizin zevkine göre bir kitap seçebilirsiniz.

Satın Al

Şık Bir Aksesuar

Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri üzerinden hiç çıkarmak istemeyeceği bir aksesuar… Swarovski’nin sevgililer günü için çıkarttığı yeni koleksiyonundan bi parça seçenebilirsiniz. Örneğin bu sonsuzluk işaretli taş detaylı bilekliği alabilirsiniz.

Satın Al

Eşarp

Sevgilinize hediye edebileceğiniz en zarif aksesuarlardan biri de eşarp. Birçok kullanım alanı olan eşarplarla sevgilinizin aksesuar koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Hermes’in zarif eşarpları onu çok mutlu edecektir.

Satın Al

Vesaire’den Çicek

Sevgilinize yalnızca sevgililer gününde değil tam üç ay boyunca her hafta evine veya ofisine çiçek gönderemeye ne dersiniz? Vesaire’den bu üç aylık paketi alarak sevdiğiniz kadını her hafta şaşırtabilirsiniz.

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.