• Arama

Mimar ve Tasarımcıların Takip Ettikleri Instagram Hesapları

Sekiz mimar ve tasarımcının dekorasyon ve tasarım üzerine takip ettikleri Instagram hesapları arasında öne çıkanları öğrendik.

Birçoğumuzun sabah kalkar kalkmaz ilk yaptığı şey Instagram'a bakmak. Görsel olarak sonsuz bir ilham kaynağı olarak karşımıza çıkan Instagram hesaplarından evleri için özgün fikirlerin peşine düşenlerin sayıları da azımsanamayacak kadar fazla. Biz de OGGUSTO olarak başarılı işlerini yakın mercekten takip ettiğimiz mimar ve tasarımcılara takip ettikleri hesaplar arasından favorilerini sorduk. Dekorasyon tutkunları için takip edilecek yeni instagram hesapları işte karşınızda!

Aylin G. Sözer / canto21_design

Ayşe Y. Demir / canto21_design

Ekin Varon & Begüm Cemiloğlu / @15weststudio 

İlkay Ala / @ilkayala 

Jale Kulin / @jalekulininteriordesign 

Özlem Yalım / @teptaexclusive 

Banu Çoruh / @bouartdesign 

Şebnem Buhara / @bouartdesign 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.