• Arama

Asya'nın En İyi Restoranları 2018

Asya’da hangi restauranta gidilmeli? Tripadvisor tarafından seçilen Avrupa’nın en iyi restaurantları listesinde ilk 10’a girenleri öğrenin.

10. The Reflexions at The Athenee Hotel, Bangkok, Tayland

Fransız ve Asya mutfağından oluşan The Reflexions, Hindistan’ın en iyileri arasında. Güzel müzik eşliğinde bir akşam yemeği yemek için oldukça ideal bir restaurant.

9. Le Normandie, Bangkok, Tayland

Etkileyici dekoru ve manzarası ile misafirlerini karşılayan Le Normandie, Bangkok’da yer alıyor. Mekanın, değişik soslarla yapılmış deniz ürünleri oldukça popüler. 

8. Daskhin, Haydarabad, Hindistan

Klasik Hint mutfağına sahip Daskhin, Haydarabad’da bulunuyor. Hindistan’ın meşhur Thali’sini keşfetmek için mutlaka ziyaret etmelisiniz.

7. Kubu at Mandapa, Ubud, Endonezya

Kubu at Mandapa restoran Endonezya’da romantik bir yemek yemek isteyenlerin tercih ettiği popüler bir mekan. Sizlere nehir kenarında çadırlarda yemek yeme deneyimi yaşatıyor.

6. Mosaic Kochi, Cochin, Hindistan

Sıcak bir atmosfere sahip olan Mosaic Kochi, dünya mutfağına lezzetler sunan açık büfesiyle ünlü.

5. Matsusakagyu Yakiniku M, Hozenii Yokocho, Osaka, Japonya

Matsusakaqyu Yakiniku, Japonlar’ın geleneksel barbekü tarzıyla pişirilen etleriyle meşhur.

4. Tin Lung Heen, Hong Kong, Çin

Hong Kong’daki The Ritz-Carlton otelinin terasına konumalanan Tin Lung Heen, uçsuz bucaksız bir şehir manzarasına sahip. Michelin yıldızlı restaurant hem yerli hem de dünya mutfağından yemekler sunuyor.

3. Indian Accent, Yeni Delhi, Hindistan

Hindistan’ın en iyisi olan Indian Accent, görebileceğiniz en güzel ambiyansa sahip olan restaurantlardan. Hint mutfağınından lezzetlerini en iyi şekilde tadabileceğiniz bu mekana mutlaka gidilmeli.

2. David’s Kitchen, Chiang Mai, Tayland

Asya mutfağının en lezzetli yemeklerini yiyebileceğiniz David’s Kitchen, Tayland’da konumlanıyor. Geleneksel Asya yemeklerinin yanı sıra kırmızı et yemekleri de harika.

1. TRB Hutong, Pekin, Çin

Pekin’de bulunan TRB Hutong, Asya Kıtası’ndaki en iyi restaurant statüsünde. Deniz ürünlerinin popüler olduğu restaurantın brunch seçkisi oldukça geniş. Yolunuzun düşerse bir Pazar brunch’ına gitmelisiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.