• Arama

Avrupa’nın En İyi Restoranları 2018

Avrupa’da hangi restauranta gidilmeli? Tripadvisor tarafından seçilen Avrupa’nın en iyi restaurantları listesinde ilk 10’a girenleri öğrenin.

10. Epicure, Paris, Fransa

Fransanın başkenti, Paris’te bulunan üç Michelin yıldızına sahip Epicure Restaurantın ünlü şefi Eric Frechon’un hazırladığı muhteşem sunumlu yemekleriyle masalsı bir bahçenin içinden hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

9. Ristorante Lido ’84, Gardone Riviera, İtalya

Ristorante Lido’84, İtalya’da muhteşem manzaraya sahip Garda Gölü kıyılarında güzel bir konumda yer alıyor. Kusursuz, ilginç yemekler yemek ve zengin içecek menüsünü tatmak için ideal bir adres.

8. Belmond Le Manoir aux Quat’Saisons, Great Milton, İngiltere

İngiltere’nin en iyi restoranlarından biri olan Belmond Le Manoir aux Quat’Saisons, 30 yıldan daha uzun bir süre önce açıldığında 2 Michelin yıldızı kazandı ve o zamandan beri kendisini korudu. Vegan ve vejeteryan menü seçenekleriyle Fransız mutfağından güzel yemekler yemek için mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri.

7. Restaurant Christopher Coutanceau, Fransa

Fransa’da modern, şık mimarisi ve deniz manzarasıyla büyüleyen Christopher Coutanceau restaurantın mutfağında deniz ürünleri oldukça tercih edilenlerden. Deniz kenarında keyifli bir akşam yemeği düşünüyorsanız mutlaka Christopher Coutanceau restauranttan yer ayırtmalısınız.

6. Adam’s, Birmingham, İngiltere

Adam’s, Michelin yıldızına sahip ünlü restaurantlar arasında İngiltere’nin en çok tercih edilenlerden biri. 3 farklı menüye sahip olması ve vegan yiyecekler bulundurmasıyla müşterilerin favorisi. Farklı lezzet arayışındaysanız Adam’s restaurant sizin için ideal.

5. Ristorante Villa Crespi, Orta San Giulio, İtalya

Gerçek bir İtalyan lezzeti deneyimi yaşamak istiyorsanız İtalya’daki ilk adresiniz Ristorante Villa Crespi olmalı. Gösterişli bir ambiyansı olan restaurantta, İtalyan mutfağının klasiklerinden denemelisiniz.

4. Restaurant Sat Bains, Nottingham, İngiltere

İngiltere’nin en meşhur şehirlenden Nottingham’da konumalanan Restaurant Sat Bains, şık ambiyansıyla ve mükemmel yemekleriyle İngiltere’nin en iyi restaurantı. Aynı zamanda üst katında bulunan 8 adet lüks odasıyla unutulmaz bir konaklama hizmeti veriyor.

3. El Celler de Can Roca, Girona, İspanya

Ferah atmosferiyle dikkat çeken El Celler de Can Roca, Ispanya’nın Girone şehrinde yer alıyor. Üç Michelin yıldıza sahip restaurantta içecek eşleştirmeli yemekler mutlaka denenmeli.

2. Martin Berasategui, Lasarte, İspanya

İspanya’nın Laserte şehrinde bulunan restaurant, şık ve lezzetli sunumuyla listenin ikinci sırasında yer alıyor. Üç Michelin yıldıza sahip olan Martin Berasategui, yiyebileceğiniz en iyi kırmızı et yemeklerini sunuyor.

1. Au Crocodile, Strazburg, Fransa

Fransa’nın Strazburg şehrinin merkezinde bulunan Au Crocodile, tarihi bir binada yer alıyor. Michelin yıldızına sahip olan bu restaurant, özellikle geniş içecek menüsüyle ön plana çıkıyor. Yemeklerde ise ördek, balık ve deniz mahsülleri seçkisi son derece iddialı. Aynı zamanda bu restaurant “Dünyanın En İyi Restaurantları” listesinde 1. sırada.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.