• Arama

Aktarmasız Dünyanın Her Yerine Uçabilen Özel Jet Boeing BBJ 777X

Boeing, dünyanın yarısını yakıt almadan dolaşabilen BBJ 777x model iş jetlerini satışa çıkarıyor.

1916 yılında William Edward Boeing tarafından kurulan Boeing, dünyanın en büyük sivil, askeri uçak ve helikopter üreticilerinden bir tanesi. Boeing 777x serisi ile ultra lüks kabin dizaynı ve tek depoyla dünyanın yarısını dolaşma imkanı veren jetler, müşterilerini bekliyor. Tüm gezginlerin istedikleri, gidicekleri noktalara en kısa sürede ulaşmak ve yol boyunca mümkün olan en yüksek konfor seviyesiyle seyahat etmek. Boeing 777x’ in, 777-8 ve 777-9 olmak üzere iki çeşidi olacak. Boeing 777x, yeni motorları, katlanabilir kanat uçları olan yeni kompozit kanalları ve Boeing 787 teknolojilerini içermektedir. 777-8, 13.400 mil’de en uzun menzili ve 3,256 metrekarelik geniş bir kabini sunar. 777-9, daha büyük bir kabine sahip, 3,689 metrekare büyüklüğünde ve hala 12.660 mil dünya sıçrama aralığı sunuyor. 

Dubai’deki gösteride Boeing yöneticileri, önde gelen tasarım mağazaları (Greenpoint Technologies, Jet Aviation ve Unique Aircraft Design) tarafından oluşturulan üç kabin konseptini açıkladılar. Her konsept mekana farklı bir yaklaşım getiriyor. Greenpoint’in, gri, siyah ve beyaz paleti genişlik ve sadelik hissi yaratıyor. Jet Aviation, koyu kahverengi ve altın rengi tonlarıyla yatak odası, geniş banyo ve özel bir oturma odası içeren üç bölümlü özel bir süit sunuyor. Unique Aircraft gümüş ve altın rengi tonlarıyla açık bir salon, yemek odası, ofis alanı ve ana süit ile lüks bir ortam oluşturur ve birinci sınıf konforda uçmak için 36 kişilik alana sahip yolcu kabini içeriyor.

Boeing 777-9’un 2020’de teslim edilmesi beklenirken 777-8, çok yakında geliyor. Bu özel jetlerin her biri yaklaşık 400 milyon dolara satışa sunulacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.