• Arama

Evinizin Havasını Değiştirecek En Güzel Mumlar

Kokusu olmayan bir evin dekorasyonun tamamlanmış sayılmaz. Mis kokulu bir hayat sürmek için en güzel mumları keşfedin.

Parfüm bir büyüdür, bir gizemdir. Bazen çiçeklerin, bazen baharatların, bazen de odun yada çimenlerin kokusu ile yaşamın özünü hatırlatan kokular; mum formuna girip evlere hayat katıyor. Yalnızca evinize değil, zihninize de huzur getirecek en güzel mumları keşfedin.

Atelier Rebul’dan Kenevir Eşliğinde Tütsü ve Oud

Atelier Rebul’un Hemp Leaves mumun içeriğindekizengin tütsü ve oud kenevir ile harmanlanıyor. Aynı zamanda mumun içeriğinde reçine, kahve, tütsü ve değerli odunsu notalar bulunuyor. Bu mum ile yaşam alanınızın atmosferini değiştirebilir, zihninizi dinlendirebilir, stresinizi azaltabilirsiniz.

Satın Al

Homemade Aromaterapi’den Limonotlu Soyalı Mum

Birçok parfümün içerisinde bulunan limonotu, Homemade Aromaterapi’nin Limontlu Soyalı Mumu ile evlerinizin atmosferine de yenileyici limonsu bir koku katacak.

Satın Al

The Very Good Candle Company’den Sade Mum

Geri dönüştürülmüş camdan yapılan amber renkte kavanozlardaki mumun içerisinde koku bulunmuyor ve sadece keten tohumu yağı içeriyor. Odanızın atmosferine yalnızca mum ışığı eşlik etsin isterseniz ya da daha önemlisi kokulara alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa, hiçbir endişe duymadan Sade’yi yakabilirsiniz.

Satın Al

Katzze’den Aromatik Mum

Üst notalarında frenk üzümü, çilek ve elma, orta notalarına yasemin ile frezya ve dip notalarında beyaz misk, amber ve sandal ağacı bulunan porselen kaptaki bu otantik mumu 50 saate kadar yakabilir, aromatik kokuların keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Satın Al

Zeytune’dan Pine Forest Mum

Çam aromalı Pine Forest mumun, yanarken salgıladığı içerisindeki bal esansı ve uçucu yağlar havanın temizlenmesine yardımcı olur. Üstelik geriye kalan doğal karışımı el ve ayaklarınıza krem gibi sürerek bakım yapabilirsiniz.

Satın Al

Cowshed’den Moody Cow Dengeleyici Oda Mumu

Çiçeksi ve oryantal kokusuyla dengeleyici oda mumu içerisinde ıtır, ıhlamur, akgünlük ağacı esansiyel yağları bulunuyor. Moody Cow Dengeleyici Oda Mumu tamamen doğal içerikler kullanılarak üretiliyor ve vejetaryenler için de uygun formülasyona sahip.

Satın Al

Laboratory Perfumes’den Amber Kokulu Mum

Ardıç meyvesi, turunçgiller ve minenin; lavanta, fesleğen ve biberiye ile harmanlanmasından doğan, beyaz amber ve ağaç yosunu notalı, zengin aromaların armonisiyle evinizde hoş kokulu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Satın Al

Baobab’dan Mumlar

Kokularıyla bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir atmosfer vadeden meşhur Baobab markası ile evlerinizin muhteşem kokmasını sağlayabilirsiniz.

 Satın Al

Cote Noire’den Bitkisel Mumlar

Ev kokularıyla meşhur olmasına rağmen görüntüleriyle de herkesi cezbeden marka Cote Noire’nın bitkisel mumları, evinizin güzel kokmasını sağlarken dekorasyonunuzu da zenginleştiriyor.

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.