• Arama

Evinizin Havasını Değiştirecek En Güzel Mumlar

Kokusu olmayan bir evin dekorasyonun tamamlanmış sayılmaz. Mis kokulu bir hayat sürmek için en güzel mumları keşfedin.

Parfüm bir büyüdür, bir gizemdir. Bazen çiçeklerin, bazen baharatların, bazen de odun yada çimenlerin kokusu ile yaşamın özünü hatırlatan kokular; mum formuna girip evlere hayat katıyor.

Jo Malone’dan Mumlar

Kokularıyla ünlü Jo Malone’nun marka aromalı mumlarıyla, evlerinizde hem görsel bir uyum yakalayabilir hem de enerjisiyle büyüleyebilirsiniz. 

Satın Al

Tom Dixon’dan Mumlar

Tom Dixon marka mumlar ile evlerinizin dekorasyonunu zenginleştirebilir; muhteşem kokular ile müthiş bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Satın Al

 

Esteban’dan Neroli Kokulu Mum

Özel hammaddelerle Fransa’da üretilen beyaz çiçek kolu Esteban marka mumlar ile evinizde harika bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Satın Al

 

Seda France’den Seramik Kutularda Mumlar

Mumların görünüşü kadar görünümüyle de evinize şık bir hava verecek Seda France marka mumlara mutlaka bakmalısınız. 

Satın Al

Maeque’den Mumlar

Tüm notaları, doğanın en coşkulu çiçek ve meyve ile odunsu kokularını barındıran Maéque mumları dekorasyonunuza da zenginlik katıyor.

Satın Al

Burberry’den El Yapımı Mumlar

İngiltere’de üretilen el yapımı Burberry mumların, yüksek kaliteli parfüm kokularını biraraya getirerek ortaya çıkan mumlar ile evinize hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. 3 farklı koku alternatifi olan mumlardan zevkinize ve evinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Satın Al

Diptyque’den 3’lü Mumlar

Bitkisel balmumu formuna sahip olan Diptygue marka mumlar ile sevdiklerinize hoş kokulu, görünümleriyle sizi hatırlatacak hediye verebilirsiniz.

Satın Al

Voluspa’dan Küçük Mumlar

Set içerisinde veya tekli olarak alacağınız Voluspa marka kalıcı esanslara sahip mumlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Satın Al

Baobab’dan Mumlar

Kokularıyla bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir atmosfer vaad eden meşhur Baobab markası ile evlerinizin muhteşem kokmasını sağlayabilirsiniz.

 Satın Al

Cote Noire’den Bitkisel Mumlar

Ev kokularıyla meşhur olmasına rağmen görüntüleriyle de herkesi cezbeden  marka Cote Noire, mum ile evinizin güzel kokmasını sağlarken, dekorasyonunuzu da zenginleştirebilir.

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.