• Arama

Jaeger- Le Coultre'den 2019'un İlk Sürprizi

JLC’nin 2019 için ilk tanıttığı model,  sadece 100 adet limitli  edisyon ve eşsiz bir elişçiliği ile tasarlandı.

Yüksek saatçiliğin en üst noktasında yer alan markalardan biri olan Jaeger-Le Coultre, tüm sanatsal ruhunu İsviçre’nin muhteşem Jura dağlarından alıyor ve zirveden modellerini sunuyor. İsviçreli olup doğasından etkilenmemek imkânsız ama söz konusu Jaeger- Le Coultre gibi estetik genleri yüksek bir marka olunca, üretilen her saatin sanatsal ve teknik yaratımları daha da değerli oluyor. Birbirinden uzman saat ustalarının, kendi atölyelerinde ürettiği mekanizmalarında uyguladıkları tekniksel dehaları her zaman hayranlık uyandırıyor. Mükemmeliyetçi yaklaşımını görev edinen JLC, ayrıcalıklı mekanizmaları ve tasarımları arasında başarı ile denge kurabiliyor.

Sadece 100 adet üretildi

2019 yılı için ise ilk sürprizini Master Ultra Thin Moon Enamel modeli ile yapıyor. Modelin mineli  kadranı, elle işlenerek gecenin en derin ve etkili mavi tonuyla renklendirildi.  Sadece 100 kişinin bileğinde yer alacak model limitli sayıda üretildi.  Adeta markanın gen kodlarının tılsımı tüm tasarımına yansıyor. 

Master Ultra Thin Enamel, yuvarlak şekli ve saf çizgileriyle tüm saat tutkunlarını ardından sürükleyecek. Son derece ince bir kasaya sahip olan bu model, Vallée de Joux'daki fabrikalarında üretildi. 

Jaeger – Le Coultre’un en önemli özelliği olan, geleneksel kodlarını nesiller boyu canlı tutması  Nadir El Sanatları (“Métiers Rares ®”)’ın örneği olarak gloşe ve saydam mine uygulamasında ki estetik dokunuşlar dikkat çekiyor. 

 Beyaz altın kasasının içerisinde yer alan otomatik mekanik mekanizması modele 70 saatlik güç rezervini özelliği veriyor.39 mm çapında ve 10.04 mm ile Master Ultra-Thin modellerinin standart ölçülerinden daha ince olarak tasarlandı. Alt kadranı ve ay fazı saat altı konumunda yer alıyor. 50 metre suya dayanıklılığı var. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.