• Arama

Jo Malone London’dan Düğün Gününe Özel Koku Servisi

Jo Malone London, en güçlü hafıza tetikleyicilerden biri olan koku ile size eşsiz bir düğün paketi sunuyor.

Jo Malone London, anılar ve kokular arasındaki kuvvetli bağdan ilham alarak hem gelin için hem de düğünün yapılacağı mekan için bir koku servisi veriyor. Bu servisin en önemli amacı hayatının en özel günlerinden birini yaşayacak gelinlere, o günü unutulmaz kılacak bir koku deneyimi yaşatıp düğüne katılanların hafızasında bu özel geceyi ölümsüzleştirmek.

Düğün gününüzde kendinizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın hafızasına unutulmayacak kutlama anılarını saklamanın en hoş yollarından biri doğru parfümü seçmek. Seçilen parfüm; gelinin koku zevkinin yanı sıra gelinliğinin tarzı, kumaşı, rengi ve taşıyacağı çiçeklerle yani tüm detaylarla uyumlu olmalı. Jo Malone London, sizin için tüm bu detayları düşünüp imza parfümünüzü seçmenize yardımcı oluyor. 400’e yakın kokunun içinden size uygun olan parfümü bulup size eşsiz bir koku deneyimi yaşatıyor. Gelin adayı düğününe iki hafta kala Jo Malone London mağazalarına gidip bu servisten yararlanabiliyor. Bu servis tamamen isteğe bağlı olarak genişletilip kısıtlanabiliyor. Örneğin, düğün sabahından itibaren kendini şımartmak isteyen gelinler için seçilen parfüme uygun bir vücut peelingi ve vücut losyonu da öneriliyor. Gelin, düğün sabahına bu ürünler ile hazırlanıyor.

Ayrıca mağazalarda uygulanan el kol masajlarıyla gelinin en iyi şekilde düğüne hazırlanması sağlanıyor. Gelin, mağazalarına birkaç yakın arkadaşı veya annesiyle gidip mini bir parti havasında bu hizmetlerden yararlanabiliyor. Ayrıca damat ile uyumlu olmak isterse onun için de bir koku seçimi yapılıyor.

Diğer yandan isteğe bağlı olarak düğünün yapılacağı ortam mum ve oda kokularıyla dekore ediliyor. Öncelikle mekana uygun bir parfüm seçebilmek için bir inceleme yapılıyor. Ortamın atmosferi, masa sayısı, tavan yükseliği ve havalandırma şeklinin incelenmesi bu noktada çok önemli. Tüm bu detaylara uygun olarak doğru sayıda mum ve oda kokusu kullanılıyor. Böylece gece boyunca kokunun kalıcı olması sağlanıyor. Bunun yanı sıra gelin odası da bu kokuyla dekore edilebilir. Misafirlere ise gelinin kokusundan veya dekorasyonda kullanılan kokudan küçük boy yağ hediye edilebilir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.