• Arama

Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume Néry

Panerai’nin yeni profesyonal dalış saati olan Submersible Chrono – Guillaume Néry ile tanışın.

Yeni Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry modeli, mekanik mühendisliğin bu muhteşem yeni tasarımına ilham veren olağanüstü şampiyona layık performans, güç ve güvenilirliğin birleşiminden oluşuyor. Bu profesyonel dalış saati, dünya rekorları ve büyüleyici su altı fotoğraflarıyla tanınan Fransız serbest dalış şampiyonu Guillaume Néry’den ilham alarak yaratıldı. Eski profesyonel sporcu, şimdi denizlerin elçisi oluyor. Baş döndürücü su altı deneyimlerini, herkesi büyüleyen resimlere ve videolara dönüştürüyor. Panerai, onun şerefine teknik performansı ve çarpıcı şekilde güçlü ve sportif bir görünümü birleştiren yeni bir saat yarattı.

Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry Edition, her şeyden önce profesyonel bir dalış saati. 300 metre (30 bar) derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Tek yöne dönen çerçevesi de dalış süresini doğru şekilde gösteriyor. Shark grey renkte dokulu arka planda çarpıcı bir şekilde öne çıkan ışıklı beyaz işaretler sayesinde kadran tüm koşullarda ve mutlak karanlıkta bile net bir şekilde okunabiliyor. Vidalı kasa arkasına, şampiyonun imzası ve hayranlık uyandıran son rekorunda indiği derinlik işlenmiş: Tek nefeste başarılan 126 metre.

Seksi ve hafif

Titanyum kasası; çerçeveye uygulanan seramik diskin mavisiyle, mavi ibrelerle ve mavi kauçuk kayışla mükemmel bir şekilde bütünleşiyor. Ayrıca fly-back özelliği ve referans bir sinyalle mükemmel senkronizasyon için saniyeyi sıfırlayan sistemiyle yüksek hassasiyet odaklı bir kronograf. Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry Edition modelde üç güç rezervine sahip P.9100 otomatik mekanizma bulunuyor. Bu mekanizma tamamen Panerai'nin Neuchâtel'deki saat üretim atölyesinde, Laboratorio di Idee'de geliştirildi. Panerai markasının orijinalliği ve hassasiyeti, her tasarımı boyun eğmeyen karaktere ve mükemmel teknik performansa sahip saatlere dönüştürüyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.