• Arama

La Mer'in Yeni Koleksiyonu OGGUSTO Ev Sahipliğinde Tanıtıldı

Lüks cilt bakımı ve makyaj ürünleriyle tanınan La Mer'in yeni koleksiyonu Genaissance de la Mer, OGGUSTO ev sahipliğinde çok özel bir davetle cemiyet hayatının tanınmış isimlerine tanıtıldı.

Lüks cilt bakımı ve makyaj ürünleriyle tanınan La Mer, efsanevi yenilenmenin zamansız koleksiyonu Genaissance de la Mer'i cemiyet hayatı ve iş dünyasından tanınmış simalara özel bir davet eşliğinde tanıttı. Estée LauderŞirketleri Fuaye alanında, La Mer Türkiye ve Özlem Güsar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte misafirler Genaissance de la Mer koleksiyonunu yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı buldu. 

Etkinliğe katılanlar arasında Siren Ertan, Burcu Hanif, Beste Yurttaş, Dilara Koçak, Ahu Orakçıoğlu, Meral Yazıcı, Gülbin Simitçioğlu, Jaklin Güner, Hülya Eltemur, Füsun Kuran, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Özlem Süer gibi isimler yer alıyordu.

Genaissance de la Mer; 

Hücre yenilenmesini destekleyen ve gözle görünür sonuçlar sağlayan Mucize İksir,kristalleştirilerek en güçlü formuna kavuştu. İçeriğinde değişim iksirinin ultra saf hali olan Kristal Mucize İksir’i barındıran Genaissance de la Mer koleksiyonu, gözle görünür cilt yenilenmesini daha önce eşine rastlanmamış bir etkiyle sunuyor.  

Max HuberAraştırma Laboratuvarları’nda, bir Mucize İksirdeney şişesi üzerinde şans eseri oluşan saf ve mükemmel kristaller, Genaissance de le Mer koleksiyonunun esin kaynağı oldu. Yıllar süren araştırmalar ve sayısız deneyler sonucunda koleksiyonun özünü oluşturan bu kristaller yeniden yaratıldı. Değişim iksirinin ultra saf hali olan Kristal Mucize İksir, gözle görünür cilt yenilenmesini daha önce eşine rastlanmamış bir etkiyle sunuyor. 

Özlem Süer, Begüm Karamahmutoğlu, Burcu Hanif

Meltem Tepeler, Jaklin Güner, Tuğçe Peksayar

Ebru Tansever, Ahu Orakçıoğlu, Şeyla Ovadiya

Siren Ertan, Dr. Pınar Yozgatlı Karagülle, Beste Yurttaş

Dilara Koçak, Özlem Güsar & Hale Yılmaz, Aslı Tezcan

Begüm Özer, Meral Yazıcı, Meltem Tahrancı

Eylem Atalay, Gülbin Simitçioğlu, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz

Pınar Hotiç, Nazlı Yazıcı Sert, Gülay Kamaz

Ayşegül Kodal, Şennur Gönül, Sara Koral Aykar

Hülya Eltemur, Didem Bağrıaçık, Füsun Kuran

Özlem İkiışık, Meltem Tahrancı, Pelin Atay Kuran

Reyhan İpekel, Yöntem İnanç, Hale Yılmaz

İdil Atakol, Meltem Kazaz, Lale Danışman

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.