• Arama

2019’da Görülmesi Gereken Moda Sergileri

2019 yılında görmeniz gereken moda seegileri radarımızda.

Christian Dior: Rüya Tasarımcısı; Victoria & Albert Müzesi, Londra

2 Şubat günü açılacak Christian Dior: Rüya Tasarımcısı sergisi, Fransız modacının dünyada olduğu kadar İngiltere’deki etkisine odaklanıyor. Prenses Margaret başta olmak üzere tasarımcının kıyafetlerini giyen aristokratların koleksiyonlarındaki Dior imzalı elbiselerin yer aldığı sergide, markanın tarihi sunuluyor.

Moda’da Kumaş; FIT Müzesi, New York

Mayıs ayına kadar açık olacak Moda’da Kumaş sergisi, giyim tarihinin temel taşını mercek altına alıyor. 250 yıllık kumaş tarihini bir arada sunacak seçki, tekstil tarihindeki gelişmeler sayesinde değişen giysi formlarını da sergiliyor. Doğal elyaflardan sentetik filamentlere ve bunların karışımları ile elde edilen kumaşları ve modanın gittiği yönü gösteren sergi, farklı yaklaşımı ile öne çıkıyor.

Tim Walker; Victoria & Albert Müzesi, Londra

Kült moda dergilerine çektiği kapak fotoğraflarıyla ün kazanan Tim Walker, 25 yılı aşkın bir süredir moda dünyasının içinde ve tabi bugüne kadar sayısız eser biriktirmiş durumda. Victoria & Albert Museum’da görücüye çıkaracağı sergide, bugüne kadar çektiği tüm fotoğrafları, fotoğraf setleri, filmleri, ve henüz yayınlanmamış eserleri gösterilecek. Ayrıca Tim Walker ile çalışmış moda editörleri, saç ve makyaj sanatçıları, modeller de serginin bir parçası olacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.