Mandarin Oriental

 

Lüks Otelciliğin İkonik İsmi Mandarin Oriental ve Kitabı

Dünyanın pek çok farklı yerinde bulunmasına rağmen, lüksün konforunu her yerde aynı standartlarda sunan otel grubu Mandarin Oriental; ilham veren iç dekorasyonu ve hizmetiyle akıllara kazanıyor.

Graf von Faber Castell için Mandarin Oriental kitabını kaleme aldık. Mandarin Oriental 1963’te ilk oteli olan The Mandarin’i Hong Kong’da açtığından beri müşterilerine keyif dolu bir lüks yaşam vaat ediyor. Bugün otelin müşterileri arasında Grammy ödüllü opera sanatçısı Cecilia Bartoli, Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, ünlü mimar I.M. Pei, devlet başkanları ve dünya gezginleri var. Mandarin Oriental kusursuz servise çok önem veriyor ve her seferinde müşterilerini yenilikçi mutfağı, zarif tasarımı, zengin spası ve güler yüzlü hizmeti ile karşılıyor.

Lüks ve Konfor

Lüksün konforla buluştuğu Mandarin Oriental’de, gelenekler ve yenilikler kusursuzca bir arada bulunuyor. Asya’dan Avrupa’ya, şık portfolyosundaki bütün oteller Mandarin Oriental değerlerini mükemmel bir biçimde yansıtıyor. Assouline yayınlarından çıkan kitap, Mandarin Oriental’in zengin hikayesini, mirasını ve davetkar ruhunun sırlarını onurlandırıyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular