• Arama

Ünlü İsimler Çocuklar İçin Fular Tasarladı

10 yıl önce, her çocuğun eşit eğitim hakkına sahip olması ve kültürlü, eğitimli nesiller yetiştirilmesi amacı ile kurulan Yakamoz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği,  “Çok Engelli Çocukların Eğitimine Destek Vermek” amacıyla “Umut Senin Elinde” projesine imza atıyor.

Ahu Yağtu

Oyuncu Ahu Yağtu, Moda Tasarımcıları Gamze Saraçoğlu, Zeynep Tosun, Nej by Nejla Güvenç ve Gökhan Yavaş ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı’nın çizdikleri desenler, çocukların eğitimine destek olmak amacıyla ipek fularlar olarak tasarlandı.

Gamze Saraçoğlu

Her bir tasarımcının tasarımı “sadece 85 adet”  limitli olarak üretildi. 7-8 Aralık’ta da Zorlu PSM’de gerçekleşecek Yakamoz Geleneksel Yılbaşı Kermesi’nde 250 TL’den, satışa sunulacak fularlar ayrıca www.morhipo.com sitesinden de satılıyor. 

Gökhan Yavaş

Bu limitli tasarım fularlar, çocuklara umut olmanız için sizi bekliyor.

Nejla Güvenç

Zeynep Selvili Çarmıklı

Zeynep Tosun

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.