• Arama

OGGUSTO'nun Yılbaşı Hediyeleri

Moda dünyasının önde gelen markaları Fonfique ve Rumisu, OGGUSTO’ya özel olarak limitli sayıda ürünler tasarladı. Yılbaşı hediyesi için özel bir hediye arıyorsanız tam size göre!

Fonfique x OGGUSTO Makyaj Çantası

Çanta tasarımlarıyle ön plana çıkan Fonfique, OGGUSTO’ya özel olarak limitli sayıda makyaj çantası tasarladı. Bordo, koyu lacivert ve açık mavi renk seçenekleri olan makyaj çantasını, güneşe olan sonsuz aşkı ile bilinen yusufçuk süslüyor. Özel olarak tasarlanan çanta clutch olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca YSL Beauté’nin ikonik ruju Rouge Pur Couture de bu özel işbirliğinin hediyesi.

Satın Al

Satın Al

Satın Al

Rumisu x OGGUSTO Eşarp

Saç aksesuar markası Rumisu, OGGUSTO için limitli sayıda iki farklı renkte ipek eşarp tasarladı. Bu ipek eşaplar tasarlanırken, Eskimolardan Kızılderililere, Orta Asya’dan Avusturalya’ya kadar çok geniş bir coğrafyada var olan Şamanizm’den ilham alındı. Eşarbın ucunda bulunan ve takıp çıkarılabilen örgü kazlar ise Cizre İdil'de aile bütçelerine katkıda bulunmak isteyen kadınlara destek olmak amacıyla özel olarak ürettirildi. Yılbaşı için manevi anlam taşıyan bir  hediye arayışındaysanız, Rumisu x OGGUSTO iş birliğinde tasarlanan eşarplar mükemmel bir hediye alternatifi.

Satın Al

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.