• Arama

Jo Malone London'ın Yılbaşı Koleksiyonu OGGUSTO Ev Sahipliğinde Tanıtıldı

Jo Malone’un yılbaşı özel koleksiyonu OGGUSTO ev sahipliğinde tanıtıldı.

Mum, ev kokusu ve parfüm denince ilk akla gelen isim olan Jo Malone London’ın yeni yıl için özel hazırlanan “All That Sparkles” koleksiyonu; Türkiye’nin ilk beş çayını düzenleyen tarihi oteli Pera Palace’ta çok özel misafirlere tanıtıldı. 

Meral Yazıcı, Dilara Koçak, Zeynep Üstünel, Ruken Mızraklı, Rabia Kurşun, İpek Köse, Begüm Özer, Monik ve Reyhan İpekelgibi cemiyet hayatının tanınan isimlerinin katıldığı keyifli davette; lüks marka danışmanı Özlem Güsar;  misafirlere Jo Malone London  ve Pera Palace’ın bilinmeyen hikayelerini anlattı.

Pera Palace Patisserie’nin romantik pembe ambiyansında,  yılbaşı temalı özel 5 çayı ikramları eşliğinde sohbeti dinleyen konuklar;  Jo Malone London’ın eşsiz kokularıyla gerçekleştirilen koku kombinasyonları hakkında detaylı bilgi sahibi oldular. 

İngiliz 5 çayı geleneklerine paralel olarak ağırlanan konuklar; hediye verme sanatında bir uzman olan Jo Malone London’ın yeni yıl için en keyifli hediyelerden biri olduğuna hemfikirdiler. Konuklara  2019 yılbaşının ilk hediyesi de; Jo Malone London’ın en yeni parfümleri ve Pera Palace’ın konsepte uygun hazırladığı yeni yıl kurabiyeleriydi.  

Jo Malone’dan Yılbaşına Özel White Moss & Snowdrop Koleksiyonu

Mum, ev kokusu ve parfüm denince ilk akla gelen isim olan Jo Malone, sezonluk çıkarttığı özel ve sınırlı sayıda olan koleksiyonları ile dikkat çekiyor. Ev hediyesi almak için en çok tercih edilen markalardan biri olan Jo Malone, geniş koku yelpazesiyleçok seviliyor.  2018 senesi için White Moss & Snowdrop isimli koleksiyonda parfüm ve mum bulunuyor. Kasım ayı itibariyle tüm Jo Malone mağazalarında satışa çıkacak olan yeni koku, kardelen çiçeği ve yosun içerikleri ile kış mevsimine atıfta bulunurken kakule ve amberin sıcak dokunuşları ile sıcak ve soğuk arasında bir kontrast oluşturuyor.

OGGUSTO ev sahipliğinde gerçekleşen bu çok özel davete birbirinden özel isim katıldı.

Tülay Dölen, Ayşegül Kodal, Songül Özsaran Toprak

Gülbin Simitçioğlu, Meltem Tahrancı, Reyhan İpekel

İpek Develi, Dilara Koçak, Özlem Güsar, Pınar Topçuoğlu

Zeynep Üstünel, Rabia Kurşun, Melis Aygen

İdil Atakol, Müge Sırmabıyık, Özlem Güsar

Meral Yazıcı

Tülay Dölen, Monik İpekel, Özlem Güsar

Özlem Güsar, Gülbin Simitçioğlu, Tuba Peksayar

Rima Kolbaşı, İpek Köse, Zeynephan Gemicioğlu

Pınar Kartal Timer, Özlem Güsar

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.