• Arama

Gençler İçin Hediye Önerileri

Genç kız ve erkekler için alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini seçtik.

JBL Hoparlör

Müzik gençler için gerçek bir tutku! Her daim yanında taşıyabileceği JBL hoparlör, bir gence hediye etmek için çok güzel bir seçenek. 

Satın Al

Rengarenk Havalı Çoraplar

Brooks Brothers’dan yılın ekose trendine uygun ve farklı renkleri olan çoraplar sneaker ile beraber oldukça havalı!

Satın Al

Yeni Yıl Konseptli Telefon Kabı

Yeni yıl konseptli telefon kapları son derece sevimli bir hediye!

Satın Al

İlham Veren Işık Kutuları

Üzerinden ilham veren sözlerin bulunduğu ışık kutular, oda dekorasyonu için harika bir alternatif. 

Satın Al

Eğlenceli Çantalar

Stickerlı çantaların genç kızların favorisi olacağı garanti! Anya Hindmarch imzalı bu çanta en güzel seçeneklerden. 

Satın Al

Instax Mini Fotoğraf Makinesi

Polaroid fotoğraf çeken Instax’ın fotoğraf makinesi, anını en nostaljik şekilde ölümsüzleştirmesini sağlayacak. Makinenin mini boy olması ise istediği yere götürmesi açısından iyi bir avantaj.

Satın Al

Emoji Yastık

Odasında kullanabileceği eğlenceli bir hediye arıyorsanız, seçiminizi emoji yastıklardan yapın. Onu yansıtan bir emoji seçebilirsiniz.

Satın Al

Nike Spor Çantası

Özellikle erkeklerin spor aşığı olduğu bu yaşlarda, spor çantası hediye etmeniz onu çok mutlu edecek.

Satın Al

Hashtag Kutu Oyunu

Kutu oyunları her zaman için gençleri sevindiren bir hediye. Sosyal medya çağında yaşayan gençler için en güzeli fotoğraflara hashtag üretebilecekleri bir kutu oyunu olsa gerek!

Satın Al

Eğlenceli Mumlar

Üzerinde farklı desenlerin bulunduğu mumlar ile odasına renk vermesini sağlayabilirsiniz. Tercihinizi kokulu olanlardan yapın!

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.