• Arama

Gençler İçin Hediye Önerileri

Genç kız ve erkekler için alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini seçtik.

Gençler için yılbaşı hediyesi seçmek çok eğlenceli. Odalarında kullanabilecekleri renkli dekorasyon ürünleri, arkdaşlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri kutu oyunları, stillerine uydurabilecekleri farklı aksesuarlar… Genç tanıdıklarınızı mutlu edecek yılbaşı hediye önerilerine göz atın.

Apple Polish Şarj Kablosu

Gündelik hayatta sık sık kullandığımız ürünleri aksesuarlar ile çevreleyen Happy-Nes ile gençlere rengarenk bir yaşam tarzı yaratabilirsiniz. 

Hoparlör

Müzik gençler için gerçek bir tutku. Her daim yanında taşıyabileceği JBL hoparlör, bir gence hediye etmek için çok güzel bir seçenek. 

Rengarenk Havalı Çoraplar

Farklı renklerdeki çoraplar, sneaker ile beraber oldukça havalı! Üstellik sezonun en trend görünümlerinden...

Eğlenceli Duvar Örtüleri

Ev dekorasyonunda trend hale gelen duvar örtüleri, özellikle gençlerin odasına farklı bir hava yaratacak.

Samsonite x Diesel İş Birliği

Satın Al

Son zamanların en havalı iş birliği, dünyanın önde gelen seyahat markası Samsonite ve İtalyan moda markası Diesel’den geldi. Samsonite’ın ikonik 3 çanta ve bavulunun, Diesel’in özgün tasarım felsefesiyle baştan yorumlanmasıyla ortaya çıkan koleksiyondaki ürünler; orijnal renkleri, yarı transparan tasarımları, eğlenceli detayları ve USB girişleriyle çok modern ve dikkat çekici. 

Renkli Sırt Çantası

Fonksiyonel kullanımı ve renkli modelleriyle Fjällräven Kånken her zaman gençlerin yanınızda taşımak isteyeceği bir çanta.

Yeni Yıl Temalı Küre ve Kutular

Gençler için Vakkorama’da güzel hediyeler bulabilirsiniz! Yeni yılın vazgeçilmez simgesi haline gelen kar küreleri mutluluk veren bir hediye seçeneği. Vakko Rama’nın içerisinde küçük Noel Babalar ve yılbaşı ağacı bulunan kar küresini satın alabilirsiniz.

İçerisinde çikolata, mum, fincan ve kar küresi bulunan Godiva’nın yeni yıl temalı kutusu çok eğlenceli! Kırmızı ve altın rengi süsleriyle şık bir görünümde olan kutu, yılbaşı ruhunu çok iyi yansıtıyor.

Eğlenceli Mumlar

Üzerinde farklı desenlerin bulunduğu mumlar ile odasına renk vermesini sağlayabilirsiniz. Tercihinizi kokulu olanlardan yapın.

Emoji Yastık

Odasında kullanabileceği eğlenceli bir hediye arıyorsanız, seçiminizi emoji yastıklardan yapın. Onu yansıtan bir emoji seçebilirsiniz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.