• Arama

Louis Vuitton’un Sınırlı Sayıda Mobilya Koleksiyonu

Kıyafet ve aksesuarlarıyla ünlü Louis Vuitton’un sınırlı sayıda çıkardığı mobilya ve küçük dekoratif parçalardan oluşan yeni koleksiyonlarını keşfedin.

2012 yılında ilk mobilya koleksiyonunu sunan Louis Vuitton, mobilya koleksiyonuna 10 yeni parça ürün ekleyerek büyümeye devam ediyor. Ünlü tasarımcılarla çalışan Louis Vuitton’un Objects Nomades adında sergilediği yeni koleksiyonu büyük beğeni aldı. Ayrıca marka, büyük mobilyaların aksine, küçük dekoratif parçalardan oluşan Petis Nomades koleksiyonunu da sergileyecek. Yenilikçi ve diğerlerinden farklı olarak Objets Nomades ve Petis Nomades koleksiyonundaki her bir nesne tasarımcıların yaratıcı vizyonunun eşsiz bir temsilcisi. Yeni dönemde, koleksiyonda ayrıca House'un Tarihi Sanat Seyahati kampanyasından esinlenen yeni parçalar da yer alacak. Koleksiyon bu yıl aralık ayında Louis Vuitton tarafından Design Miami fuarında sunulacak. 

Koleksiyonda, Humberto & Fernando Campana'nın deri kaplı metal tropikalist vazo, Patricia Urquiola'nın deri kaplama kase ve Marcel Wanders tarafından tasarlanan iki elmas ayna gibi hayranlık uyandıran eserleri içeriyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.