New York'un En İyileri Maria Cornejo

 

New York ve En İyileri

New York denince akla gelen  en iyileri; müşterileri arasında Michelle Obama, Tilda Swinton, Cindy Sherman gibi isimler bulunan Zero +Maria Cornejo markasının yaratıcısı Maria Cornejo OGGUSTO için yazdı.

Kalın: Son yılların yükselen yıldızı Brooklyn’in Williamsburg bölgesinde bulunan The Wythe Hotel’de kalın. Otelin çatı katında bulunan barında içkinizi yudumlayarak gün batımını izleyebilirsiniz.

Deneyimleyin: Mutlaka Broadway’de bir müzikal izleyin. Özellikle son zamanlarda oldukça gözde olan ve yer bulmanın çok zor olduğu Hamilton müzikalini izlemeden dönmeyin.

Şımarın: Chelsea ve Lower East Side’da bulunan sanat galerilerini gezmek için yarım gününüzü ayırın. Gavin Brown Gallery ve Lehmann Maupin favorilerimiz arasında.

Şaşırın: Brooklyn Bridge Park’tan görebileceğiniz Manhattan manzarası sizi büyüleyecek.

Tadın: Mükemmel İtalyan yemekleri için Il Buco’yu kaçırmayın. Değişmeyen kalitesi ve lezzeti ile her zaman doğru bir tercih.

İçin: Il Buco’nun barında herhangi bir kokteyli yudumlayabilirsiniz, seçiminiz ne olursa olsun pişman olmayacaksınız.

Ziyaret Edin: Eğer zamanınız varsa New York'un hemen dışında bulunan ve şehirden kaçıp huzurlu zaman geçirmek için ideal olan Shelter Adası’na bir gezi ayarlayın.

Görün: Meatpacking District’te yeni kurulan Whitney müzesini mutlaka görülecekler listenize alın.

Alışveriş Yapın: SoHo ve Nolita bölgelerinin kuzeyindeki NoHo mahallesi orijinal bir alışveriş deneyimi için ideal. Benim mağazam olan Zero + Maria Cornejo’yu da bu mahallede 33 Bleecker Street adresinde bulabilirsiniz. Sanat kitapları için Dashwood Books’a, İtalyan ev eşyaları için Il Buco’nun içerisinde yer alan mağazasına ve modern mobilyalar için de Future Perfect’e bir göz atabilirsiniz.

Tadını Çıkarın: New York'ta  bulunan zıtlıkların uyumunun tadını çıkarın. Madison Square Park’ta yer alan, Teresita Fernandez gibi sanatçıların çalışmalarını görün ya da High Line’da yürüyün.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular