• Arama

Moda Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Moda tutkunu arkadaşlarınıza hediye alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini sıraladık.

Tim Walker: Wonderful Things sergisine giriş

Moda tutkunu olup da Tim Walker hayranı olmayan olamaz. Kült moda dergilerine çektiği kapak fotoğraflarıyla ün kazanan Tim Walker’ın bugüne kadarki en büyük sergisi ¨Wonderful Things¨e bir bilet, verebileceğiniz en güzel hediye olabilir. Walker’ın son 25 yılda ürettiği eserler ile sanata katkısını gözler önüne seren sergi, Londra’daki Victoria & Albert Müzesi’nde devam ediyor. Koleksiyonun kalbinde yer alan 10 yeni proje, direkt olarak V&A’in engin koleksiyon hazinesinden etkilenmiş. Serginin ilk odası olan moda hikayeleri, hediyenizi bir arzu nesnesine dönüştürmek için ideal.

BİLET AL

Günden güne yükselen trend sneaker’lar

Sneaker, son zamanlarda moda dünyasını kasıp kavurmuş durumda. Günlük kombinlerden ziyade artık özel gecelerde bile giyilen sneaker’lar, alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

Zarafet timsali Hermes Eşarp

Uzun zamandır kadınları zarafetle bütünleştiren Hermes eşarpları, boynunuza istediğiniz gibi dolayarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

SATIN AL

Moda tarihine iz bırakanların hikayeleri

Moda tarihine iz bırakmış, yıllar geçse de isimleri dillerden düşmeyen tasarımcılar, moda tutkunlarının vazgeçilmezi. Hayatlarından kariyerlerine kadar belki ezbere bilseler dahi tekrar tekrar okumak onlara son derece mutluluk verebilir.

Catto&Catto’dan çanta kişiselleştirme

Her şeyin bireyselliğe ve kişiselleşmeye döndüğü yeni dönemde, çantaları herkesle aynı şekilde kullanmak artık düşünülemez. Markalar ürünlerini ¨biricik¨ yapmak için her gün daha yoğun bir çaba içine giriyor. Bu konuda Türkiye’nin en iyi çanta tasarımcılarından Catto&Catto, hem kendi çantalarına hem de sizin çantalarınıza kişiselleştirme yapıyor. Moda tutkunu arkadaşınıza, kendi çantasını kişiselleştirme şansı vermenin benzersiz bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

BİLGİ AL

Logomanya akımının öncüsü kemerler

Logomanya akımının belki de en güzel durduğu yer kemeler. Trendin özüne zıt olarak rahatsız etmeden, bağırmadan logo gösterme şekliyle minimal şıklığı yaratmayı sağlayan bu kemerlerin en güzel örnekleri, moda tutkunu birinin başını döndürebilir.

Kadınların vazgeçilmezi mini siyah elbise

Coco Chanel’in moda dünyasına armağan ettiği küçük siyah elbise, her kadın dolabının olmazsa olmazı. Her zaman kurtarıcı bir parça olarak düşünülen bu elbiselerden, Lady Diana’nın intikam elbisesi tarzı her zaman popülerliğini koruyacaktır.

Saint Laurent

SATIN AL

Kış soğuklarından şıklığı koruyan şapkalar

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan şapkalar, görünümünüzü bir anda yükseltmeye yeter. Siz de moda tutkunu sevdiklerinize, tarzlarını güçlendirecek şapkalar hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

İsme özel çanta Misela

Misela’nın üzerine baş harfleri yazdırabileceğiniz çantaları, alacağınız kişiye kendini oldukça özel hissettiren bir hediye. 

SATIN AL

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.