• Arama

Moda Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Moda tutkunu arkadaşlarınıza hediye alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini sıraladık.

Tim Walker: Wonderful Things sergisine giriş

Moda tutkunu olup da Tim Walker hayranı olmayan olamaz. Kült moda dergilerine çektiği kapak fotoğraflarıyla ün kazanan Tim Walker’ın bugüne kadarki en büyük sergisi ¨Wonderful Things¨e bir bilet, verebileceğiniz en güzel hediye olabilir. Walker’ın son 25 yılda ürettiği eserler ile sanata katkısını gözler önüne seren sergi, Londra’daki Victoria & Albert Müzesi’nde devam ediyor. Koleksiyonun kalbinde yer alan 10 yeni proje, direkt olarak V&A’in engin koleksiyon hazinesinden etkilenmiş. Serginin ilk odası olan moda hikayeleri, hediyenizi bir arzu nesnesine dönüştürmek için ideal.

BİLET AL

Günden güne yükselen trend sneaker’lar

Sneaker, son zamanlarda moda dünyasını kasıp kavurmuş durumda. Günlük kombinlerden ziyade artık özel gecelerde bile giyilen sneaker’lar, alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

Swarovski’den Işıltılı Aksesuarlar

Işıltıyı kim sevmez? En basit konbini bile bir anda şıklaştırma gücüne sahip olan aksesuar ve takılar tüm kadınların favorisi. 

Zarafet timsali Eşarplar

Uzun zamandır kadınları zarafetle bütünleştiren eşarplar, boynunuza istediğiniz gibi dolayarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Moda tarihine iz bırakanların hikayeleri

Moda tarihine iz bırakmış, yıllar geçse de isimleri dillerden düşmeyen tasarımcılar, moda tutkunlarının vazgeçilmezi. Hayatlarından kariyerlerine kadar belki ezbere bilseler dahi tekrar tekrar okumak onlara son derece mutluluk verebilir.

Spot Işıklarını Üzerinize Çevirecek Zell Elbiseler

Kendinden emin, cesur ve modern kadınlardan ilhamını alan ZELL’in yılbaşına özel olarak hazırladığı ve mimari formların etkisiyle şekillenen Night Dress Couture koleksiyonundaki elbiseler, yılbaşı davetlerinde kendine özgü stilini ve güçlü kimliğini vurgulamak isteyen moda tutkunu kadınlar için oldukça çekici bir hediye olabilir.

Catto&Catto’dan çanta kişiselleştirme

Her şeyin bireyselliğe ve kişiselleşmeye döndüğü yeni dönemde, çantaları herkesle aynı şekilde kullanmak artık düşünülemez. Markalar ürünlerini ¨biricik¨ yapmak için her gün daha yoğun bir çaba içine giriyor. Bu konuda Türkiye’nin en iyi çanta tasarımcılarından Catto&Catto, hem kendi çantalarına hem de sizin çantalarınıza kişiselleştirme yapıyor. Moda tutkunu arkadaşınıza, kendi çantasını kişiselleştirme şansı vermenin benzersiz bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

BİLGİ AL

Atelier Swarovski’den “Bilinçli” Mücevherler

Dünyanın geleceğine sahip çıkmak ve tükenmekte olan kaynakları korumak, giderek artan bir hızla tüketicilerin ve markaların önceliği haline gelirken; “sürdürülebilirlik” prensibine uygun koleksiyonlar dikkat çekiyor. Sizler de çevre bilinci yüksek ve aynı zamanda mücevherlerin ışıltılı dünyasına “Hayır” diyemeyen birine hediye arayışı içerisindeyseniz, Atelier Swarovski’nin ünlü İspanyol aktris Penelope Cruz ile yaptığı yenilikçi iş birliğine göz atmayı unutmayın. “Bilinçli lüks” vizyonu ile laboratuvar ortamında yaratılan doğaya saygılı değerli taşların, Penelope Cruz’ un tasarımlarıyla hayat bulduğu bu eşsiz koleksiyonu Jiwo Lounge, Kanyon'da  keşfedebilirsiniz. 

BİLGİ AL

Logomanya akımının öncüsü kemerler

Logomanya akımının belki de en güzel durduğu yer kemeler. Trendin özüne zıt olarak rahatsız etmeden, bağırmadan logo gösterme şekliyle minimal şıklığı yaratmayı sağlayan bu kemerlerin en güzel örnekleri, moda tutkunu birinin başını döndürebilir.

Kadınların vazgeçilmezi mini siyah elbise

Coco Chanel’in moda dünyasına armağan ettiği küçük siyah elbise, her kadın dolabının olmazsa olmazı. Her zaman kurtarıcı bir parça olarak düşünülen bu elbiselerden, Lady Diana’nın intikam elbisesi tarzı her zaman popülerliğini koruyacaktır.

Saint Laurent

SATIN AL

Kış soğuklarından şıklığı koruyan şapkalar

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan şapkalar, görünümünüzü bir anda yükseltmeye yeter. Siz de moda tutkunu sevdiklerinize, tarzlarını güçlendirecek şapkalar hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Her kadının ihtiyacı Fonfique mini cüzdan

Bir kadının tek bir cüzdana ihtiyacı olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Artık daha az eşyayı barındıran mini cüzdanlarla hayat daha kolay.

SATIN AL

Kadınların olmazsa olmazları aksesuarlar

Her kadın aynı ayakkabılar gibi bazı aksesuarlara da tutkundur. Bazen bir bileklik, aylarca koldan çıkmazken bir küpeden sıkılacak kadar fazla takabilirsiniz. Moda tutkunu arkadaşlarınıza alacağınız her takı eminiz onları çok mutlu edecektir.

İsme özel çanta Misela

Misela’nın üzerine baş harfleri yazdırabileceğiniz çantaları, alacağınız kişiye kendini oldukça özel hissettiren bir hediye. 

SATIN AL

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.