• Arama

Çocuklar İçin Hediye Önerileri

Yeni yılı iyi dileklerle karşılarken çocukların çok seveceği birbirinden farklı tarzlara hitap eden en cool oyuncakları OGGUSTO olarak derledik.

Yılbaşını dört gözle en çok bekleyen belki de çocuklar, hediye almak yılın her dönemi güzel ama hediyeleri heyecanla beklemek yılbaşı gecesini daha da özel kılıyor. Tıpkı Fındıkkıran hikayesindeki gibi ışıl ışıl süslenmiş görkemli bir ağaç ve ağacın altında özenle paketmenmiş birbirinden renkli hediyeler. Uzun zamandır hayalini kurduğu oyuncağa sahip olmanın heyecanı yaşayan bir çocuk paketleri açmak için sabırsızlanır, onun bu tatlı bekleyişi belki de gecenin en özel anıdır.

Yılbaşına Özel

Our Generation – Yılbaşı Seti

Yılbaşı ağacı, şömine, ışık, yıldız, hediye kutuları, çoraplar, mumlar, kurabiyeler, mektup ve içecek tepsisinin yer aldığı bu set bebeklerle oynamayı sevenlere özel hazırlanmış.

Satın Al

Fao Schwarz – Tren

Oyuncak Tren, Yılbaşı için vazgeçilmez bir klasiktir, Fao Schwarz’ın bu modern treni çocukları da tren yolculuğuna çıkarıyor. Lokomotif, vagon ve raylardan oluşan set keyifli saatler vaad ediyor.

Satın Al

Gund – Santa Seti

Peluş Santa Seti, içeriğindeki Noel Babası, küçük çalışma alanı, ağaç, hediye paketi ve şekerleme figürleri ile özellikle küçük çocuklar için tasarlanmış.

Satın Al

Fao Schwarz Fındıkkıran

Yılbaşı döneminin bir başka klasiği de, tabii ki Fındıkkıran figürü. Fao Schwarz’ın bu Fındıkkıran’ı elinde tuttuğu küçük davulunu çalıyor.

Satın Al

Doğa Tutkunlarına

Doğa ile iç içe olmak tüm çocukların gelişiminde çok önemli bir yer tutuyor, kışın doğadan biraz uzaklaşılsa da bu oyuncaklar tam doğa tutkunlarına göre.

Le Toy Van– Ahşap Nuh’un Gemisi

Elle boyanmış, yüksek kaliteli ahşaptan oluşan sette; gemi, Nuh ve eşi, güventeye çıkış merdiveni ve 7 çift hayvan figürü yer alıyor.

Satın Al

Le Toy Van – Ahşap Garaj Seti

2 adet virajlı rampası, benzin pompası, servis asansörü, helikopter ve bir adet arabasıyla her detayı düşünülmüş Garaj Seti, en kaliteli ahşaptan üretilmiş ve elle boyanmış.

Satın Al

Imaginarium – Ayaklı Teleskop

Üç ayaklı, odaklamalı ve çapraz vizörlü teleskobik borudan oluşan teleskop, yıldızları incelemek için ideal. Kamp hayatını deneyimlemeyi seven çocukların vazgeçilmesi olabilir.

Satın Al

Charlotte – Çadır

Zarif çizgilerinin ponponlarla bezendiği bu çadır kulübesi, çocuğunuzun hayali dünyasını geliştirmek için tasarlanmış.

Satın Al

Janod – Manyetikli Dünya Haritası

Arka kısmı ahşaptan oluşan, bu dünya haritası mıknatıslı özelliği ile defalarca yapılabilecek bir puzzle. Ülkelerin özelliklerini anlatan çizimleriyle çocuğunuza dünyayı tanıtmak, sizin de kendi bilgilerinizi tazelemek için ideal bir seçim.

Satın Al

Küçük Şeflere

Mutfaktaki en büyük yardımcınıza yer açın! Kendileri küçük olsa da çocukların hayal gücü ve yaratılığı ile mutfakta çok keyifli saatler geçirebileceğinizi biliyoruz. Güvenlik ve biraz da sabır gerekiyor ama çocuğunuza sanş tanıyın. Onun ellerinde çıkarak yaratılan lezzetlere siz bile inanamayacaksınız, öncesinde biraz pratik için listemize mutlaka göz atın.

Le Toy Van – Mikser Seti

Elle boyanmış ve pastel tonlar kullanılarak hazırlanmış bu ahşap mikser seti küçük şefler için ideal bir seçim.

Satın Al

Our Generation – Mutfak Seti

69 parçadan oluşan bu mutfak seti, tıpkı gerçek bir mutfağın minyatürü gibi. En ince ayrıntıların bile düşünüldüğü set, küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor.

Satın Al

Le Toy Van – Mutfak

Bu vintage mutfak ahşap objeleri ile tüm çocuklara mutfağı sevdirmek için tasarlanmış. Fırın, ocak ve lavabodan oluşan set, kırmızı-beyaz pötikare perdeleriyle de çok sevimli

Satın Al

Fantastik Tutkunlarına

Fantastik Kahramanların tutkunları daha çocuk yaşta kendi koleksiyonlarını oluşturmaya başlıyorlar. Film endüstrisi de her türlü hediyelik eşyayı bir kahramanla birleştirmeyi ve marka işbirliklerini çok seviyor. Bizde en gustolu olanları listemize aldık.

Harry Potter Satranç Seti

Satranç severlere özel hazırlanan Harry Potter ve Philosopher's Stone ™ filmine gönderme yapan bu satranç seti tam koleksiyonluk.

Satın Al

Star Wars – Origami

Boba Fett, Prenses Leia, Yoda ya da R2-D2à'yu kendi ellerinizle origamiye dönüştürmekten daha havalı ne olabilir? Bu kitap; geleneksel bir sanatı, orijinal Star Wars kahramanlarına dönüştürmeniz için harika bir seçim.

Satın Al

Lego - Harry Potter

Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger, Draco Malfoy, Susan Hossas, Profesör McGonagall, Profesör Raptor, Lord Voldemort karakterlerinin de aralarında olduğu Lego set, iksir odası, hazine odası, şapka ve ayna odaları ile Harry Potter fanlarına özel olarak tasarlanmış.

Satın Al

Anti-Prenses Tutkunlarına

Bebekleri ve prensesleri seviyoruz ama gerçek kahraman kadınlar bizim için çok daha cool. Markalar da bizim gibi düşünüyor olmalı ki her sene gerçek hayatta başarılı olmuş kadınlara ithafen çizgi filmler, oyuncaklar ve kitapları anti-prenses tutkunlarının beğenisine sunuyorlar. Yılbaşı için size önerilerimiz listemizde.

Barbie – Frida Kahlo

Barbie’nin, Inspiring Women ™ serisi, zamanlarının inanılmaz kadın kahramanlarına adanmış. 1907 yılında Meksika'da doğan sanatçı, aktivist ve feminist ikon Frida Kahlo, risk alan, cesur, kuralları değiştiren kadınlara adanmış bu serinin en çarpıcı modellerinden biri. 

Satın Al

Hep Kitap - Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler 2

Aralarında Agatha Christie, Alice Ball, Audrey Hepburn, Beatrix Potter, J.K. Rowling, Nadya Murad, Nefertiti, Sappho ve Selda Bağcan’ın olduğu hayatta prenses değil, kahraman olmayı seçmiş, bütün engellerin üstesinden gelmeyi başarmış yüz kadının hikayesi, her yaştan kız ve erkek çocuğa ilham verecek. Elena Favilli ve Francesca Cavallo’nun yazdığı serinin ikinci kitabı da birincisi kadar ilgi görüyor.

Satın Al

Müzik Tutkunlarına

Müzik ruhun gıdasıdır, onunla küçük yaşta tanışmak ise yaratıcılığı ve hayal gücünü besler. Sanatla iç içe büyüyen çocuklara verilebilecek en güzel hediye ise onu deneyimleyebilmesi. İşte listemizde en güzel alternatifler yer alıyor.

Hape Happy Grand Piyano

Gerçekçi bir görünüme sahip, kapağı açılabilen piyano, müzik sevgisini aşıladığı kadar, el-göz koordinasyonu gelişimine sağladığı katkı ile de 36 aylık ve üstü çocuklar için harika bir hediye.

Satın Al

Djeco – Gitar

Meksika’nın renki dünyasından ilham alarak tasarlanan Djeco Gitar, çocuklara müziği sevdirmek için çok eğlenceli bir hediye


Satın Al

Imaginarium – Bateri

Ahşap bagetli, metal gövdeli, ayak destekli bateri seti; üç yüksekliğe ayarlanabilen tabuesi ile orijinal bateri görünümü ve fonksiyonunda. Eğlence ve müziği biraraya getiren, Imaginarium’un bu seti müziksever çocuklar için harika bir seçim.

Satın Al

Teknoloji Severlere

Teknolojiyi seviyoruz ama kullanımına dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Çocukların kontrollü bir şekilde kullanabileceği teknolojik ürünleri de listemize ekledik.

Instax Mini 9 – Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf çekmenin en eğlenceli hali Instax Mini 9, farklı renk seçenekleri ve basılabilen fotoğrafları ile çocuklara keşfetmeyi ve yaratıcılığı öğretiyor.

Satın Al

Anki Overdrive Yarış Oyunu

Dünyanın en akıllı yarış sistemi Anki Overdrive yapay zeka araç ve zemin sistemiyle sizi bambaşka bir sürüş deneyimine çağırıyor. Çocukların ve hatta yetişkinlerin bile tutkunu olacağı bu sistem teknoloji severler için yaratılmış

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.