• Arama

Erkekler İçin Hediye Önerileri

‘Erkeklere hediye almak zordur’ klişesini bir kenara bırakmanıza yardımcı olacak yılbaşı hediye önerilerimize göz atın.

Kaşmir Atkı

Kaşmir bir atkı herkesin dolabında bulunması gereken yatırım parçalardan! Brooks Brothers’ın farklı renk seçenekleri bulunan kaşmir ve ipek karışımı atkıları hem sıcak tutarken hem de stilinize renk katabilir.

Satın Al

Otomobil Kitabı

Adeta otomobillere bir saygı kuşağı niteliğindeki The Impossible Collection of Cars, özellikle koleksiyonerlik derecesinde otomobillere tutkun olanlar için harikulade bir hediye olacaktır. ASSOULINE tarafından 20. yüzyılın en nadide otomobilleri arasından yapılan bu derleme kitapta ünlü otomobiller kadar ünlülerin otomobillerine de yer veriliyor.

Satın Al

Tıraş Makinesi

Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcılarına harika bir tıraş tecrübesi sunan Braun, yeni 8 ve 9 tıraş makinesi serilerisiyle yüksek konfor vaat ediyor. Tıraş esnasında 32bit işlemcisi ile sakal yoğunluğunu okuyarak, kesme şiddetini otomatik olarak ayarlıyor. Ayrıca makinenin üzerinde bulunan bildirim ekranı, ne zaman başlık temizliği veya değişimi yapmanız gerektiğini ve makinenin ne kadar şarjı kaldığını gösteriyor.

Satın Al

Cilt Bakım Ürünü

Nuxe; gücünü ağaç özlerindeki aktif içeriklerden alan Men koleksiyonundaki en sevilen ürünleri iki özel sette birleştirmiş. İlk set çok amaçlı nemlendirici, deodorant ve duş jelinden oluşurken, ikinci setteyse duş jelinin yanı sıra anti-aging etkili yüz ve göz kremi yer alıyor. Nuxe’ün erkeklerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturduğu bu etkili setlere, eczanelerden ulaşabilirsiniz.

 

 

Kaşkol

Kolaya kaçılmış bir hediye gibi görülse de kaşkol, doğru ve incelikli bir seçim yapıldığında oldukça şık, kullanışlı ve sevindirici bir hediye olabilir. Motor sürücülerinden, özellikle Steve McQueen ve Distinguished Gentleman's Ride felsefesinden ilham alınarak hazırlanan The Black Ears imzalı ipek bir fular gibi.

Satın Al

Kol Düğmesi

Söz konusu kol düğmesi olduğunda, seçkin ve modern enerjisi ile dikkat çeken Swarovski modellerine göz atmanızı öneririz. Yılbaşında bir erkeğe alınabilecek resmi ve bir o kadar ışıltılı tek hediye, diyebiliriz.

Satın Al

Laptop Çantası

Çağımız insanının neredeyse bedensel bir uzvu haline gelen laptopları kullanmanın en zor tarafı, onlar için güzel bir çanta bulmak. Bunun için 1935’ten beri deri işçiliğini ustalıkla yürüten İtalyan Montblanc’a güvenebilirsiniz.

Satın Al

Tıraş Seti

Doğru ürünler kullanıldığı takdirde her gün tıraş olmaktan hiçbir erkek şikayet etmez. Eğer yakınlarınızda tıraş olmaktan hoşnutsuz bir erkek varsa, onu Proraso’nun klasik tıraş seti ile tanıştırmak için yılbaşı mükemmel bir zaman!

Satın Al

Yüksek Tasarım Kitabı

Eğer yılbaşında hediye alacağınız kişi yüksek bir tasarım zevkine sahipse; süperyatlar, özel jetler ve  yazlık evler hakkında özel bir ilgisi varsa ona bu alanda dünyanın en iyilerinden Londralı Winch Design özelinde derlenmiş bir kitap hediye edebilirsiniz. Multidisipliner bu stüdyonun uzmanlık alanına giren her konuya bir sanat eseri gibi yaklaşmasına hayran kalacağından eminiz.

Satın Al

House of Marley Seçenekleri

Müzik dinlemeyi seven bir erkek için kulaklıktan daha iyi bir hediye olamaz. İyi bir kulaklık içinse bakmanız gereken yer, teknoloji ve tasarımı en eğlenceli şekilde bir araya getiren House of Marley. Hediyenizi spor yapan, sürekli hareket halinde biri için alıyorsanız kulak içi modelleri; dinlenirken veya ofiste çalışırken müzik dinlemeyi seven biri için alıyorsanız masa üstü modelleri tercih etmenizi öneririz.

Kahve Seti

Kahve içmeyi seven biri için evde güzel kahve yapmak büyük bir keyif olmalı. NY Times tarafından modern zamanın en iyi tasarımlarından biri seçilen Chemex, kontrollü ve lezzetli kahveler konusunda kafein seven erkekleri bu yılbaşında mutlu edecek.

Satın Al

İmza Bir Parfüm

Erkeklerin burunları iyi koku alır ve 90’ların sonundan beri Chanel Allure Home ile tüm erkeklerin koku hafızalarında kendine mutlaka yer bulmuştur. Notalarında kişniş, kara biber ve Venezüela tonka reçinesi olan bu ikonik koku, nesiller geçse de asla eskimeyecek.

Satın Al

Deri Ciltli Defter

İngiltere’nin batı kıyısında tamamen el işçiliği ile üretilmiş James Purdey & Sons imzalı A5 boyutunda defter, deri ile ciltlendirilmiş. İçinde kalem koyma bantı da olan defterin kağıtları da iyi kalitede ve bittiği zaman doldurulabiliyor.

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.