• Arama

En İyi Düğün Organizatörleri: Yunus Karma Events

Yaptığı düğün organizasyonları ile dikkat çeken Yunus Karma Events’in kurucusu Yunus Karma, düğün organizasyonunda bilinmesi gereken detayları OGGUSTO için anlattı.

Bu yılki kış düğünlerinde trendler nedir?

Biz Yunus Karma Events olarak kendi tarzımızda düğünlerimizi kış mevsiminde de yapmaya devam ediyoruz. O yüzden trendler değil bizim hayal ettiklerimiz her zaman ön planda oluyor. Çok sayıda organizasyon yapmaktan ziyade sınırlı sayıda ve her detayına yeterli zamanı hakkıyla verebilmek önceliğimiz. Biz yaptığımız her düğünü kendimize de yapıyoruz, ortaya çıkacak işten önce kendimiz tatmin olmalı ve çok heyecan duymalıyız. Bize düğün organizasyonunu teslim eden çiftlerimiz de zaten buna güvenerek geliyorlar. Doğanın bize sunduğu harikaları hayal gücümüzle sanata dönüştürmek ilham noktamız.

Kış düğünlerinde yaz düğünlerinden farklı olması gereken önemli bir detay var mıdır?

Kış düğünlerinde kapalı mekanlara giriyoruz ve mekanın hissi ile yaratacağımız konseptin ahengi çok önemli. Yazın kullandığımız brush gibi pastel tonlardan biraz daha cesur renklere yönelebiliyoruz, koyu bordoları, orman yeşilleri, somon tonları, gri ve mat goldlarla bir araya geliyor. Bakırdan metale, mat goldlardan antika camlara nasıl kullandığınıza bağlı olarak çok şık durabilecek materyaller de kışa çok yakışıyor.

Gelin-damat adaylarına vereceğiniz en önemli ipucu nedir?

Düğünün bütününde şıklık, abartıdan ve bir şeyleri fazla fazla kullanmaktan değil, ahenk ve zerafetten gelir, bunu unutmayalım ve şatafat dozunu iyi ölçelim.

Kışın destinasyon düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeniz ne olurdu?

Destinasyon düğünleri her zaman çok seviyoruz, ortaya çıkan fotoğraflar çok ayrışıyor ve hazırlanmak da bir o kadar eğlenceli oluyor. Düğün planlaması yapılırken davetlilerin lojistik, karşılama ve konaklama gibi detaylarda çok iyi ağırlanması ve kusursuz planlama çok önemli. Destinasyon düğünlerinde hazırlanma için en az 9 ay süreye ihtiyaç var ve diğer düğünlere göre zamanlama daha ön planda oluyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.