• Arama

Yemek Tutkunları İçin Hediye Önerileri

En kuytu lezzet duraklarını ezberlemiş veya kahve çekirdeklerini ezbere bilen yeme-içme tutkunları için hediye önerileri OGGUSTO’da.

Yonca Muslubaş’tan Keyifli Workshoplar

Bir masayı paylaşmanın veya yemek yemenin insanları yakınlaştırdığına inanan Yonca Muslubaş’ın Yemek Fotoğrafçılığı ve Stylingi üzerine verdiği workshoplar her yemek severin büyüleneceği kadar keyifli geçiyor. Instagram sayfasını takip ederek etkinlikleri yakalayabilirsiniz.

Smeg x Dolce & Gabbana Ev Aletleri

2016 Salone del Mobile di Milano fuarında tanıtılan Smeg ve Dolce & Gabbana işbirliğinin gözbebeği koleksiyonu olan Sicily Is My Love’a ait ev aletleri mutfaklara renk katıyor.

Nespresso Yılbaşı Özel Koleksiyonu

Nespresso’nun her sene sınırlı sayıda hazırladığı Festive koleksiyonu sabah kahvesiz adım atamayanlar için ideal bir hediye. 3 farklı lezzetten oluşan bu seri ile sevdiklerinize unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatabilirsiniz.

Satın Al

Chado Çay Aboneliği & Demlik

2019 senesinin gastronomi trendleri arasında gösterilen çay, dünyayı işgal etmeye hazırlanıyor. Bambaşka bir çay deneyimi için Chado’nun aylık çay aboneliği sayesinde her ay dünyanın farklı bölgelerinden 3 farklı çayı tadabilirsiniz. Paketin içerisinden ayrıca demleme filtreleri ve bilgileri de çıkıyor.

Beyaz çay, yeşil çay, oolong çayı, siyah çay ve bitkisel çayların demlenmesi için uygun olan Japon döküm demlik ile de çay deneyiminizi en üst sınırlara taşıyabilirsiniz

Satın Al

Aydan Üstkanat’ın Yemek Kitabı

Şef, yemek fotoğrafçısı, yemek stilisti, yemek yazarı ve reçete danışmanı olan Aydan Üstkanat’ın Un isimli kitabında bulunan yenilikçi tarifler damağına düşkünlerin kaçırmaması gereken lezzetler yaratıyor.

Satın Al

MSA Yılbaşı Özel Workshopları

Mutfak Sanatları Akademisi’nin Yılbaşı’na özel olarak hazırladığı workshop programları sevdiğiniz bir arkadaşınız ile keyifli birkaç saat geçirip yeni lezzetler pişirmeyi öğrenmek için eğlenceli bir aktivite.

Satın Al

Vakko’dan Çekiçli Çikolata

Bitter veya sütlü olarak tercih edebileceğiniz Vakko’nun karşı konulmaz Çekiç Çikolata’sının içinde bütün fındık ve kuru üzüm tanecikleri bulunuyor.

Satın Al

Gardelli Coffee’nin Ödüllü Kahvesi

Dünyadaki en kaliteli aroma ve çekirdeklerin peşinde tutkuyla koşan ve üst üste birincilikler kazananİtalyan kahve markası Gardelli’nin ödüllü kahveleri her kahve severi heyecanlandıracak lezzete sahip.

Satın Al

Divan Pastanesi’nden Hediye Setleri

Bu sene Tavuskuşu teması ile sunulan hediye setleri; özel pralinler, madlen çikolatalar, enfes lokumlar ve dekoratif parçalardan oluşuyor

Satın Al

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.