• Arama

Sanatseverler İçin Hediye Önerileri

Hediye seçmenin oldukça zor olduğu sanatsever dostlarınıza alınabilecek en güzel hediye alternatiflerine göz atın.

Sevil Dolmacı Art Gallery Eserleri

Sanat dünyasına mükemmel bir soluk getiren Sevil Dolmacı Art Gallery, yılbaşına özel bir sergi gerçekleştirdi. Sergide yer alana eserler, sanatseverler için unutulmaz bir hediye olabilir. Sevil Dolmacı Art Gallery bünyesindeki sanatçıların eserleri, hediye alacağınız kişinin duvarlarını renklendirecek.

Beyaz Lale Kart Üyeliği

İstanbul Caz Festivali’nden İstanbul Bienali’ne İKSV’nin düzenlediği tüm festivallerde ayrıcalıklar sağlayan Lale Kart Üyeliği ile sanatseverleri mutlu edebilirsiniz. Lale Kart üyeleri İKSV’ye katkı sağlarken festival ve etkinliklerin yanı sıra İstanbul’un her iki yakasındaki buluşma noktaları arasında yer alan seçkin kültür, sanat ve yaşam mekânlarında indirimlerden de faydalanıyor. Beş üyelik kategorisi olan Lale Kart’lardan Beyaz Lale Kart üyeliğinde öncelikli bilet satın alma, biletlerde indirim, açılışlarda ve belirli festivallerde davetiye hakkı gibi ayrıcalıklara sahip olunuyor.

Satın Al

Studio Masterpiece Sanat Kursu

Sanata meraklı birine özel bir hediye almak istiyorsanız Masterpiece'in sanat tarihi derslerine göz atabilirsiniz. Antik dönemden modern sanata, sanatçıların yaşamlarını, eserlerini, üsluplarını sohbet tadında sunumlarla anlatan programda sanat tarihinin önemli akımlarını, sanatçıları, hayatlarını ve tabii ki çok sayıda başyapıtı inceleniyor. Maslak’ta gerçekleşen eğitim 4 hafta boyunca 12 saat sürüyor.

Satın Al

Art50.net’ten Ulaşılabilir Sanat Eserleri

Art50.net, sanatla yaşamayı bir hayat tarzı haline getiren ya da getirmek isteyen sanatçı, koleksiyoner ve tüm sanatseverleri aynı çatı altında buluşturuyor. Sanat eserlerini online ortamdan da satın alabileceğiniz galeriden sanatseverler için bu 2 farklı eser de evlerinde sergileyebilecekleri harika birer hediye alternatifi.

Begüm Mütevellioğlu
Satın Al

Deniz Defne Acarol – Ayı
Satın Al

Sanata Yeni İlgi Duyanlar için Sanatın Öyküsü

E.H. Gombirch’in Sanatın Öyküsü eseri sanata yeni başlayanlar için veya ilgi duyup bilgisini genişletmek isteyenler için harika bir başlangıç kitabı. Genel anlamda tüm sanat akımlarını öğrenebilecekleri ve eserleri fotoğraflı olarak inceleyebilecekleri bu kitap ile sanatseverleri mutlu etmek çok kolay. Okudukça öğrenecek, öğrendikçe sanatla daha da iç içe olacaklar. Kitabın ana amacı bu alana yeni girenlere, onları ayrıntılarla boğmadan genel olarak bilinmesi gerekenleri vermek, iddialı çalışmalarla sayfaları dolduran çok sayıdaki isim, dönem ve üslubu onların kolayca anlayabileceği bir şekilde düzenlemek ve böylece daha uzmanlaşmış kitaplara başvurabilmelerini sağlamak.

Satın Al

St. Petersburg ve Fazıl Say Konser Turu

Sanatla bütünleşen seyahatler 2020’de de oldukça popüler olacak. Sadece gidilecek şehir değil o şehirdeki etkinliğin kendisi o planı yapmanızı sağlayacak. Setur Select’in St. Petersburg ve Fazıl Say Konser Turu da tam bu sebeple kaçırılmayacaklar arasında. 16 Mayıs 2020’de yola çıkan 3 gece 4 günlük programda Hermitage Müzesi,  Yusupov Sarayı, Pushkin Kasabası ve Ekaterina Sarayı görülürken turun 2. akşamında Shostokovich Flarmonisine hareket edilere Fazıl Say konseri efsanevi bir atmosferde izleniyor.

Satın Al

Zorlu PSM’den Altın Koltuk

Zorlu PSM’nin en büyük iki sahnesi olan Turkcell ve Turkcell Platinum sahnelerinde 1 yıl boyunca sadece size ayrılmış bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Günler öncesinden tükenen PSM ortaklı konser, müzikal ve tiyatro oyunları için bilet derdine düşmeden sahip olabileceğiniz bu özel koltuğa aynı zamanda kendi adınızı veya sevdiklerinizin adını vermeniz de mümkün olacak. Bu uygulama sayesinde artık şirket logolarını da Altın Koltuk’ların önüne veya arkasına işleyebiliyor olmak ise müşterilerini veya çalışanlarını sanata doyurmak isteyen firma sahipleri için eşsiz bir alternatif oluşturuyor. Altın Koltuk’un en dikkat çekici yanlarından biri ise katılamadığınız etkinliklerde bir misafiriniz ve daha da önemlisi sanat sever herhangi bir öğrenci ile koltuğu paylaşabiliyor olmanız. 

Satın Al

Sanatçılar Üzerine Kitaplar

Sanatseverlerin kitap okumayı çok sevdiğini düşünülürse onlara alınabilecek en güzel hediyelerden biri de sanatçılar üzerine yazılan kitaplar. “Coffeetable book” olarak da görülen bu kitapları hediye alacağınız kişinin sevdiği veya merak ettiği sanatçılardan seçebilirsiniz. Ya da klasikleşen efsanevi sanatçıların yanı sıra son dönemde yeniden gündeme gelen ünlü sanatçılara da yönelebilirsiniz. Mesela geçen yıl“Bir Sanatçının Portresi - İki Yüzlü Havuz” eseri rekor fiyata satılarak yaşayan en pahalı ressam ünvanını alan David Hockney’nin Taschen’den çıkan sınırlı sayıda özel kitabı güzel bir tercih olabilir. Bu özel kitapta Hockney’nin 60 yıllık sanat eserleriyle geçmişten günümüze sanatçının eserlerinde yolculuğa çıkabiliyorsunuz.

Satın Al

Pollock

Satın Al

Caravaggio

Satın Al

Dali

Satın Al

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.