• Arama

İstanbul’un Modern Resto-Bar’ı GABBRO, Yeni Sezona Kapılarını Açtı

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un modern Resto-Bar’ı GABBRO, muhteşem lezzet ve müzik deneyimi için kapılarını açtı.

Şık ve kendine özgün dekorasyonu, yenilenen zengin menüsü ve canlı müzik performanslarıyla GABBRO, yeni sezon için kapılarını misafirlerine açtı. Boğaz’ı kucaklayan muhteşem manzarasında misafirlerini ağırlayan GABBRO’da Perşembe’den Cumartesi’ye haftanın üç günü benzersiz sahne performansları sergileniyor. Haftanın 6 günü açık GABBRO’da; Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamları piyano ve vokal dinletisiyle misafirler hem lezzete hem de müziğe doyacakları keyifli bir ambiyansla buluşuyor.

GABBRO’da misafirler adeta lezzet yolculuğuna çıkarılıyor. Farklı damak zevklerine hitap ederek yenilenen zengin menü, Otantik Avrupa yemekleriyle bezendi. Tabakların rahat tarzı ve paylaşımlıkların sunulduğu menünün içerisinde deniz mahsullerinden Foie Gras’ya kadar geniş bir seçki bulunuyor.

GABBRO, 20 Kasım akşamı “Gorgeous Night” konsepti ile verdiği davet ile yeni sezona “Merhaba!” dedi. Özel isimlerin katıldığı eğlenceli gecede otantık Avrupa yemeklerinden örnekler sunuldu ve Serhat Kılıç, İpek Dinç Yüce, Teema ve Aymila Taşçı sahnede misafirleri eğlendirdi.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.