• Arama

Dekorasyon Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Yılbaşında hediye alacağınız kişi dekorasyon meraklısı ise onun için bir çok hediye alternatifi bulunuyor!

Yılın en keyifli fakat bir o kadar da zor zamanlarından biri yılbaşı zamanı. Yeni yıl heyecanını doyasıya yaşadığımız, yeni başlangıçlara adım attığımız bu dönemde bizi en çok zora sokan şey ise yılbaşı için sevdiklerimize alacağımız hediyelerin seçim süreci. Sevdiğiniz kişi bir dekorasyon tutkunu ise, onu çok mutlu edecek en güzel yılbaşı hediyelerini derledik!

Ritten Dünya Piramitleri’nden İlham Alan Nude Ecrin Koleksiyonu

Satın Al

Dünyaca ünlü tasarımcı Sebastian Herkner’in Kuzey İtalya’da bulunan Ritten Dünya Piramitleri’nden ilham alarak Nude için tasarladığı Ecrin koleksiyonunu, üç boy saklama kaplarından oluşuyor. Petrol yeşili, kırmızı, karamel ve amber renklerindeki pop-up kapakların organik görünümlü haznelerle buluştuğu saklama ürünleri, dekorasyon tutkunları için mükemmel bir hediye.

Yunus Karma’dan Evinizin Atmosferini Değiştirecek Çiçekler

Satın Al

Tasarım yolculuğuna canlı ve dinamik bir sistem olan bitkilerin dünyasından esinle çıkan Yunus Karma, bulunduğu ortamın atmosferini değiştirecek birbirinden güzel tasarımlara imza atıyor. Her biri oldukça zarif ve yaratıcı bu tasarımlarla sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tepta’dan Aydınlatma Sanatı Ürünleri

“Ulaşılabilir ve zamansız aydınlatma” mottosuyla yola çıkan Tepta lambaderler, sarkıtlar, aplikler ve daha fazlası, dekorasyonda ışığı ön plana çıkarmak isteyenler için harika bir hediye alternatifi.

Paşabahçe’den Evinizi Tamamlayacak Objeler

“Yaşam” ve “Butik” konseptlerini benimseyerek cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünleri de üreten Paşabahçe’nin ev aksesuarları, dekorasyon meraklıları için ideal hediyeler.

Baccarat’tan Şık Aksesuarlar

Fransız efsanesi Baccarat 250 yılı aşkın bir süredir, kristalleriyle herkesi büyülüyor. Marka, birbirinden güzel ve göz kamaştırıcı birçok ev aksesuarı alternatifi sunuyor. Dekorasyon meraklısı sevdiğinizi mutlu edecek güzel bir hediye alternatifi.

Dekorasyon Kitapları

Dekorasyon kitapları hem bilgi edinmek için hem de ilham almak için en güzel kılavuz. Bir dekorasyon meraklısı her zaman geçmişten günümüze gelen mimari tarzı, estetik anlayışını ve yaşam stillerini merak eder. Bu yüzden dekorasyon kitapları, dekorasyon tutkunları için gerçekten güzel bir seçenek. Üstelik kitapları dekoratif olarak da kullanabilirler.

Royal Albert ile Neşeli Tabaklar

Satın Al

Dünyanın en önemli porselen markalarından Royal Albert ile çay saatleri daha da keyiflenecek. Şık tasarımlarıyla herkesi büyüleyen porselenler, dekorasyon meraklıları için daha çok anlam ifade ediyor. Hediye alacağınız kişi zarif ve geleneksel İngiliz çiçek tasarımlarını seviyorsa, Royal Albert markası tam olarak onun için yaratılmış.

Esteban’dan Siyah İncir Kokulu Parfümlü Ağaç

Satın Al

Mükemmel kokularıyla meşhur olan fransız marka Esteban’nın doğadan esinlenerek yarattığı bu obje ile hem ortamlar çok güzel kokacak hem de farklı görüntüsüyle herkesi şaşırtacak. Dekorasyon tutkunlarının çok hoşuna gideceği garanti!

Serap Korkmaz’dan El Yapımı Seramik Çaydanlık

Satın Al

Seramik ev aksesuarları evlerimizde estetik olarak sıcak bir görünüm yaratıyor. Hediye alacağınız kişi modern dokunuşları seviyorsa, Serap Korkmaz el yapımı seramik çaydanlık harika bir alternatif.

Georg Jensen’dan Şamdan

Satın Al

Ev dekorasyonunda eşsiz bir görüntü sağlayan şamdanlar, çoğu dekorasyon tutkunu için vazgeçilmez bir obje. Şık bir görünüme sahip olan, Georg Jensen şamdanları ile hediye alacağınız kişiyi çok sevindireceksiniz!

Missoni’den Yastıklar

Kumaşlarıyla ünlü Missoni markasının yastıklarıyla dekorasyon tutkunu sevdiklerinizin favori hediyesi olacak.

Vesaire Çiçek ile Sevdiklerini Mutlu Edin

 

 

 

 

Satın Al

Sevdiklerinize Vesaire’den üç ay boyunca her hafta evlerine veya ofislerine çiçek yollayarak onları mutlu edebilirsiniz.

Kokulu Mumlar

Ev dekorasyonunda hem renk katacak hem de evlerin mis gibi kokmasını sağlayacak mumlar en ideal hediyelerden.

Bornn’dan Rengarenk Seramikler

Satın Al

Klasik emaye ürünleri modern ve yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlayan Bornn markasını sevdiklerinize hediye ederek kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Masuma Seramikler

Satın Al

Sevdiklerinize doğadaki taşların desenlerinden ve dokularından ilham alınarak tasarlanan Masuma seramiklerden alarak eşsiz bir hediye verebilirsiniz.

Swarovski’den Göz Alıcı Hediyeler

Pırlanta kadar ışıldayan Swarovski marka ev aksesuarları evinde ışıltı sevenlere özel.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.