• Arama

Dekorasyon Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Yılbaşında hediye alacağınız kişi dekorasyon meraklısı ise onun için bir çok hediye alternatifi bulunuyor!

Baccarat’tan Şık Aksesuarla

Fransız efsanesi Baccarat 250 yılı aşkın bir süredir, kristalleriyle herkesi büyülüyor. 2019 rengini gümüş olarak belirleyen marka, birbirinden güzel ve göz kamaştırıcı birçok ev aksesuarı alternatifi sunuyor. Dekorasyon meraklısı sevdiğinizi mutlu edecek güzel bir hediye alternatifi.

Dekorasyon Kitapları

Dekorasyon kitapları hem bilgi edinmek için hem de ilham almak için en güzel kılavuz. Bir dekorasyon meraklısı her zaman geçmişten günümüze gelen mimari tarzı, estetik anlayışını ve yaşam stillerini merak eder. Bu yüzden dekorasyon kitapları, dekorasyon tutkunları için gerçekten güzel bir seçenek. Üstelik kitapları dekoratif olarak da kullanabilirler.

Royal Albert ile Neşeli Tabaklar

Dünyanın en önemli porselen markalarından Royal Albert ile çay saatleri daha da keyiflenecek. Şık tasarımlarıyla herkesi büyüleyen porselenler, dekorasyon meraklıları için daha çok anlam ifade ediyor. Hediye alacağınız kişi zarif ve geleneksel İngiliz çiçek tasarımlarını seviyorsa, Royal Albert markası tam olarak onun için yaratılmış.

Satın Al

 

Esteban’dan Siyah İncir Kokulu Parfümlü Ağaç

Mükemmel kokularıyla meşhur olan fransız marka Esteban’nın doğadan esinlenerek yarattığı bu obje ile hem ortamlar çok güzel kokacak hem de farklı görüntüsüyle herkesi şaşırtacak. Dekorasyon tutkunlarının çok hoşuna gideceği garanti!

Satın Al

Serap Korkmaz’dan El Yapımı Seramik Çaydanlık

Seramik ev aksesuarları evlerimizde estetik olarak sıcak bir görünüm yaratıyor. Hediye alacağınız kişi modern dokunuşları seviyorsa, Serap Korkmaz el yapımı seramik çaydanlık harika bir alternatif.

Satın Al

Georg Jensen’dan Şamdan

Ev dekorasyonunda eşsiz bir görüntü sağlayan şamdanlar, çoğu dekorasyon tutkunu için vazgeçilmez bir obje. Şık bir görünüme sahip olan, Georg Jensen şamdanları ile hediye alacağınız kişiyi çok sevindireceksiniz!

 

 

Satın Al

Missoni’den Yastıklar

Kumaşlarıyla ünlü Missoni markasının yastıklarıyla dekorasyon tutkunu sevdiklerinizin favori hediyesi olacak.

Vesaire Çiçek ile Sevdiklerini Mutlu Edin

Sevdiklerinize Vesaire’den üç ay boyunca her hafta evlerine veya ofislerine çiçek yollayarak onları mutlu edebilirsiniz.

 

 

 

 

Satın Al

Kokulu Mumlar

Ev dekorasyonunda hem renk katacak hem de evlerin mis gibi kokmasını sağlayacak mumlar en ideal hediyelerden.

Bornn’dan Rengarenk Seramikler

Klasik emaye ürünleri modern ve yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlayan Bornn markasını sevdiklerinize hediye ederek kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Satın Al

Masuma Seramikler

Sevdiklerinize doğadaki taşların desenlerinden ve dokularından ilham alınarak tasarlanan Masuma seramiklerden alarak eşsiz bir hediye verebilirsiniz.

Satın Al

Swarovski’den Göz Alıcı Hediyeler

Pırlanta kadar ışıldayan Swarovski marka ev aksesuarları evinde ışıltı sevenlere özel.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.