• Arama

Stella McCartney'nin İlk Gelinlik Koleksiyonu

Stella McCartney’nin ilk gelinlik tasarımlarının bulunduğu “Made With Love”  koleksiyonunu keşfedin. 

Dünyaca ünlü moda tasarımcı Stella McCartney bu sezon giyim, iç giyim, aksesuar ve parfümerinin yanında “Made with Love” adı altında 17 parçadan oluşan ilk gelinlik koleksiyonunu çıkardı. Stella McCartney’nin geçtiğimiz mayıs ayında Prens Harry ile dünya evine giren Meghan Markle’ın düğün sonrası resepsiyon için giydiği zambak beyazından derin sırt dekolteli ve yüksek yakalı gelinlik herkes tarafından çok beğenildi. Bunun üzerine Stella McCartney bir gelinlik koleksiyonu çıkarmaya karar verdi. Doğal, feminen ve modern tasarımlarını yansıtarak tasarladığı ilkbahar yaz 2019 gelinlik koleksiyonu, Kasım 2018’den itibaren satışa sunulacak. 

 

Koleksiyon; sofistike, modern ve feminen detaylardan oluşuyor. Modanın sürdürebilirliğini savunan Stella McCartney, dantel ve şifon gibi geleneksel couture kumaşların modern versiyonunu kullarak hazırladı.

“Bu koleksiyonu tasarladığımda, bazı klasik Stella McCartney parçalarını alıp onlara yeniden baktım ve şimdi düğünlerin geleceği olan ruhla onları yeniden canlandırdım…”

Stella McCartney

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.