Ayakkabı Düşleri

 

Ayakkabı Düşleri

Kadınların rüyalarını süsleyen topuklu ayakkabılardan babetlere, spor ayakkabılardan sandaletlere 500'den fazla ayakkabı; Thames&Hudson yayınevinden  Shoe: Contemporary Footwear by Inspiring Designers ismiyle hazırlanan kitapta yer alıyor.  Graf von Faber Castell  için kaleme aldığımız bu kitap ayakkabı tutkunlarının kütüphanesinde mutlaka yer alacak.

Günümüzün en iyi 32 ayakkabı tasarımcısının dünyasını paylaşan Olivier Dupon, tasarımcıların geçmişlerini, eğitimlerini okuyuculara tanıtıyor. Aynı zamanda bu sektörde bir iş kurabilmenin ipuçlarını ve tasarımcıların nelerden ilham aldığını, kreatif olmak hakkındaki düşüncelerini de öğrenme fırsatını okurlarına veriyor.

Shoe kitabı; Rupert Sandersoni, Tabitha Simmons ve Sophia Webster gibi kendini kanıtlamış isimlerin yanı sıra yaratıcı fikirleriyle hızla yükselen yeni tasarımcıları konu alıyor.

Baştan Çıkarcı Ayakkabılar

Shoe kitabı; ayakkabı tutkunları, moda severler ve tasarım meraklıları için lüks ve baştan çıkarıcı parçalar ile sayfalarını süsleyen eşsiz bir kitap.

Kitabın yazarı Olivier Dupon çağımızın önemli trendsetter’ları arasında yer alıyor. Dupon’un aynı zaman The New Jewellers, The New Pâtissiers ve The New Artisans gibi başyapıt kitapları bulunmakta.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular