• Arama

Harry Winston’ın 50 Milyon Dolarlık Yeni Pırlantası

Harry Winston, 18,96 karatlık Fancy Vivid Pembe Pırlantayı satın aldığını ve pırlantaya "Winston Pink Legacy" adını verdiğini açıkladı. Cenevre'deki Christie's müzayede evinde satın alınan zümrüt kesim muhteşem Pembe Pırlanta şimdiye dek eşi benzeri "ne görülmüş ne duyulmuş" şeklinde tanımlanıyor.

“Winston Pink Legacy, dünyanın en muhteşem pırlantalarından biri.”

-Nayla Hayek, CEO

Harry Winston CEO'su Nayla Hayek şöyle konuştu: "Pırlantaların Kralı olarak bilinen Harry Winston en nadir, en olağanüstü değerli taşlara olan sarsılmaz bağlılığıyla biliniyor. Markanın neredeyse yüz yıldır sahip olduğu bu itibarı bugün de devam ettirmekten gurur duyuyoruz. Etkileyici boyutu ve canlı rengiyle Winston Pink Legacy, dünyanın en muhteşem pırlantalarından biri. Bu kalitede ve büyüklükteki bir taş hayatta bir kez karşınıza gelir. Zamanımızın en büyük pırlantalarından biri olarak yerini almayı hak ediyor. Bu satın alım ile Harry Winston'ın mükemmellik geleneğini sürdürmekten ve birinci sınıf bir pırlantayı daha mirasımıza kazandırmaktan gurur duyuyoruz."

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.