• Arama

Walt Disney Aile Müzesi’nden Çok Özel Bir Disney Sergisi

Disney dünyasının yaratıcısı Walt Disney’in San Francisco’daki Walt Disney Aile Müzesi çok özel bir sergi ile çizgi dünyası tutkunlarını ağırlıyor. Yeni yılın ilk haftası sonra erecek bu sergiyi hem siz hem de çocuğunuz çok sevecek.

San Francisco’daki Walt Disney Aile Müzesi, 17 Mayıs 2018'den 7 Ocak 2019'a kadar, Diane Disney Miller Sergi Salonu'nda (Nine Old Men) Dokuz Yaşlı Adamı: Animasyon Ustaları sergisi ile Walt Disney’in en ünlü sanatçılarını ağırlıyor.

Stüdyonun en ünlü sanatçılarının farklı yeteneklerini ve katkılarını kutlandığı serginin ünlü dokuzu: Les Clark, Marc Davis, Ollie Johnston, Milt Kahl, Ward Kimball, Eric Larson, John Lounsbery, Wolfgang Reitherman ve Frank Thomas.

Sketchbook'lar, karikatürler ve enstantane fotoğraflarının yanı sıra Pinokyo (1940), Bambi (1942), Peter Pan (1953), Lady ve Serseri (1955) ve Uyuyan Güzel (1959) gibi klasik animasyon filmlerinden daha önce hiç görülmemiş kişisel resimleri, heykelleri, konsept resimleri yer alıyor. Ayrıca sergide Mickey Mouse dahil olmak üzere Disney’in karakterlerinin çizimleri, bu animasyon ustalarıyla yapılan belgesel röportajların yanı sıra nadiren sergilenen kalem testleri ve son renk sahneleriyle birlikte sergileniyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.