Oggusto Limited Edition Tasarımı Fonfique Makyaj Çantaları

 

Oggusto Limited Edition Tasarımı Fonfique Makyaj Çantaları

OGGUSTO ve Fonfique işbirliğinde gerçekleştirilen ve her biri 50 limitli üç ayrı renkten oluşan makyaj çantalarının hikayesi; yeraltını gökyüzü ile birleştirmek hayaliyle başlıyor. Gökyüzünün narin prensesi ve güneşe olan sonsuz aşkı ile bilinen yusufçuk bu kez gönlünü yeraltında milyonlarca yılda oluşan değerli taşlara kaptırıyor.

Sonsuz aşk, tutku, sadakat ve neşe gibi bir çok duyguyu sembolize eden yusufçukların; zümrütler, safirler, yakutlarla buluşmasından ortaya çıkan tasarımlar; günlerini aşk, keyif ve ışıltı ile geçirmek isteyenler için yaratıldı. YSL Beauté’nin; en ikonik ruj serisi Rouge Pur Couture’de bu projede keyifli bir sürpriz hediye olarak yer alıyor ve rujunuz güzelliğinizi tamamlamak için en değerli mücevherinizdir hatırlatmasını yapıyor.

Zümrüt yeşili, yakut kırmızısı ve safir mavisinden yola çıkarak, her biri 50 limitli olarak tasarlanan makyaj çantalarının içinde; kadınların vazgeçilmezi olan ve YSL’nin imzası haline gelen altın rengi zarif kaplarında Rouge Pur Couture rujları, çok özel bir hediye olarak sunuluyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular