• Arama

Doğadan İlham Alan Davetiyeler

2019 davetiye trendlerinden doğadan ilham alarak hazırlanmış davetiyeleri inceledik.

Bu sezon doğa düğün organizasyonlarınıza taşınıyor. Doğayı ve doğallığı seven çiftler için doğadan ilham alarak tasarlanan davetiye modelleri çok uygun. Düğününüzü ilkbahar veya yaz aylarında yapmayı planlıyorsanız davetiyenizi doğanın muhteşem renklerinden, desenlerinden ilham alarak tasarlayabilirsiniz. 

Davetiye: 30Kağıt İşleri

Gösterişli çiçekler, palmiye yaprakları ve tomurcuklar davetiyenizde çerçeve veya kenardan göz kırpan bir detay olarak yer alabilir.

Davetiye: Ayşegül Evleniyor

Davetiyenize, düğününüzü yapacağınız mevsimin çiçeklerini ekleyebilirsiniz.

Davetiye: K’art’on Davetiye

Davetiye: Zarf Davetiye

Davetiye: Zarf Davetiye

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.