• Arama

Yılbaşı İçin En Şık Çantalar

Stilinizin en önemli tamamlayıcısı çantalar, yılbaşında her zamankinden daha gösterişli, daha farklı tasarımlarla gece boyu size eşlik etmeye hazır.

Göz Alıcı Seçenekler

Kişisel eşyalarınızı tek bir potada toplamanızın yanı sıra stiliniz için de güçlü bir tamamlayıcı olan çantalar, özellikle önemli gecelerde her zamankinden daha çok ön plana çıkıyor. Yılbaşında ise katılacağınız davet veya ortamlara göre boyut seçeneklerini değiştirebileceğiniz çantalar için tek altın kural, göz alıcı seçeneklere yer vermeniz olacaktır. 

Calvin Klein

DKNY

Tory Burch

Kese Çantalar Yeni Favoriniz Olabilir

Bu sezon, her daim yerini koruyan clutch’lar da dahil olmak üzere kese forumunda şık çantalara da yönelebilirsiniz. Kese çantaların en önemli avantajı, zarif ve küçük forumuna tezat bir genişliğe sahip olmasıdır.

The Volon

Attico

Clutch çantalar genellikle sert materyallerden yapıldığı için kişisel eşyalarınız konusunda minimum tercihlere yönelmenizi gerektirirken, kese çantaların haznesi size daha fazla yer sunacaktır. Özellikle kadife kumaştan ve ışıltılı detaylardan oluşan yeni tasarımlarıyla gündelik havasından iyice kurtulan kese çantaları en şık kodlara sahip yılbaşı davetlerinde bile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ayakkabınızla Uyumu Yakalayın

Sanayi313

Burberry

Bu kuralı bırakalı uzun zaman olsa da konu davetler veya özel akşamlar olduğunda ister istemez “uyum” kelimesi stilinize bir şekilde dahil olabiliyor. Ancak karar tamamen size ait; eğer uzun bir süredir tersine işleyen akıma rağmen çanta ve ayakkabılarınızın uyumu sizin için önem taşıyorsa aynı kelimeyi farklı bir şekilde yorumlayabilir ve birebir renkleri veya kumaşları tutturmak yerine birbirine uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Bu hem farklı bir görünüm yaratmanızı sağlayacak ve size uyumsuzluk hissi yaşatmayacaktır.

Nathalie Trad

Karl Lagerfeld

Örneğin, yeşil bir çantanız varsa nude tonlarda veya mor renkte ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde aksesuar ve ayakkabılarınız arasında desenlerden ilham alabilir ve tek renk seçimlerinizi içinde aynı rengi barındıran desenlerle kombinleyebilirsiniz.

Işıltılı Çantaları Liste Başı Yapın

Tıpkı ayakkabılarda olduğu gibi ışıltı çantalar da bu sezonun favorisi. Özellikle clutch çantalarda görmeye aşina olduğumuz pırıltılar yine sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Yılbaşı gecesi seçeceğiniz çantanız bırakın bu yıl sadelikten feragat ederek en gösterişli zamanını yaşasın.

Christopher Kane

Jimmy Choo

Emilio Pucci

Normal zamanda ışıltılı çantalar kullanımı zor gibi görünse de clutch formuna sahip çantalar ufak boyutları sayesinde hiçbir zaman aşırı görünmeyecektir. Özellikle yılbaşında sade bir kombin yapmayı planlıyorsanız sadece çanta seçimizle bile etkili bir stil yaratabilirsiniz. Bu yüzden yeni yılda ışıltılı çantaları mutlaka listenizde üst sıraya yerleştirin.

Serpui

Loeffler Randall

Prada

Klasik Formlara Yeni Yaklaşımlar 

Özet olarak, yeni yıla hazırlanırken stilinizin tamamlayıcılarına biraz daha vakit ayırıp nokta atışı yapmaya özen gösterin. Farklı formlara ve gösterişli detaylara bir şans verin ve her zaman kullandığınız çantaların dışına çıkıp biraz daha cesur bir stil yaratın.

Givenchy

Redv

See by Chloé

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.