• Arama

Jo Malone’dan Yılbaşına Özel Koleksiyon

Jo Malone’un yılbaşına özel olarak çıkarttığı sınırlı sayıdaki yeni koleksiyonu White Moss & Snowdrop’u keşfedin.

İşe kendi mutfağında başlayarak, günümüzde, dünyanın 22 ülkesinde başarıdan başarıya koşan Jo Malone, birbirinden eşsiz kokularıyla her daim büyülüyor. İngiliz yaşam tarzının aristokratlığı ve sofistikeliği Jo Malone’un ev, banyo ve vücut için geliştirdiği formüllerine de yansıyor. Mum, ev kokusu ve parfüm denince ilk akla gelen isim olan marka, Wild Fig & Cassis ve  Nutmeg & Ginger gibi ikonikleşmiş koku içerikleri ile biliniyor.

Ev hediyesi almak için en çok tercih edilen markalardan biri olan Jo Malona, geniş koku yelpazesiyle dikkat çekiyor. Markanın sırrı ise bünyesindeki parfümlerin birbirleriyle karıştırılarak kullanabiliyor olması. İki farklı parfümü karıştırarak yepyeni bir koku elde edilebilinirken, bu çoklu kullanım metodu müşterilere iki parfümle 3 farklı koku kullanabilme olanağı sağlıyor.

Yılbaşına özel White Moss & Snowdrop koleksiyonu

Jo Malone, sezonluk çıkarttığı özel ve sınırlı sayıda olan koleksiyonları ile dikkat çekiyor. 2018 senesi için White Moss & Snowdrop isimli koleksiyonda parfüm ve mum bulunuyor. Kasım ayı itibariyle tüm Jo Malone mağazalarında satışa çıkıcak olan yeni koku, kardelen çiçeği, yosun içerikleri ile kış mevsimine atıfta bulunurken kakule ve amberin sıcak dokunuşları ile sıcak ve soğuk arasında bir kontrastı oluşturuyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.