• Arama

2019'un En Yeni Kadın Parfümleri

Markaların lanse ettiği en yeni ve büyüleyici parfümleri derledik. 2019’da kullanabileceğiniz en yeni parfümlere göz atın ve favorinizi belirleyin.

Gucci, The Alchemist’s Garden

Gucci’nin yeni parfüm koleksiyonu The Alchemist’s Garden, 7 mükemmel koku ile karşımıza çıkıyor. Parfümör Alberto Morillas tarafından yaratılan bu koleksiyon, Alessandro Michele kreatif direktörülüğünde piyasaya sürüldü. Bulgar gülü, nane şekeri, misk, mimoza gibi çiçeksi notaların hakim olduğu parfümler, hem kokularıyla hem de tasarımlarıyla Gucci’nin ihtişamını temsil ediyor.

Chanel, Chance Eau Tendre

İlk olarak 2002 yılında lanse edilen Chanel’in Chance parfümü, bugüne kadar 4 varyasyon çıkarmıştı. 2019’da da bu ikonik koleksiyona yeni bir parfüm daha ekliyor. Chance Eau Tendre, aralarındaki en feminen koku… Çiçeksi ve meyvemsi notaların hakim olduğu parfümün kalp notasındaki yasemin ve gül, beyaz misk, greyfurt ve ayva notaları ile harmanlanıyor. 

Estee Lauder Beautiful Belle

Estee Lauder Beautiful Belle, hayatı ve aşkı kendi kurallarına göre yaşayan, gelenekleri tercih etmeyen gelinlerden ilham alınarak çıkarıldı. Üst notadaki enerjik armut çiçeği ve mimoza, orta notada portakal çiçeği, gardenya ve tüberoz ile birleşip alt notada badem özü ile buluşuyor. Romantik ve oryantal bir kokuya sahip olan parfümün özel bir şişe tasarımı var. Kristal kapağı sonsuzluk halkasını andırırken gelinliği andıran hafif kıvrımlar göz alıcı bir görüntü ortaya koyuyor.

Mancera, Purple Flowers

Orkide ile odunsu notların mükemmel birlikteliğinden oluşan Mancera Purple Flowers,  orkidenin uyumunu ve dengesini simgeliyor. Sıktığınız andan itibaren bir çekim etkisi oluşturan parfüm, 2019 kış sezonunda niş kokuları sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

Initio Oud for Greatness

Initio Oud for Greatness, doğanın kuvvetini ve büyüklüğünü bir şişede sunuyor. Taze lavanta, hindistan cevizi, safran ile zenginleştirilmiş kokunun içeriğindeki paçuli ve misk duyguları harekete geçirirken, “siyah altın” olarak adlandırılan öd ağacı, parfüme büyülü bir hava katıyor.

Chanel No.5 Red Edition

Chanel, ikonik No.5 parfümünün doğasına ve dikdörtgen şeklindeki şişesine sadık kalarak bu parfümün kırmızı versiyonunu çıkardı. 2019’u bu şanslı renkle geçirmek için limitli sayıda üretilen parfümü kaçırmayın.

Memo Paris Moroccan Leather

Memo Paris parfüm evine ait olan yeni koku Moroccan Leather’ın içeriğindeki iris yağı, vetviver ve deri parfümün anahtar notalarını oluşturuyor. Çiçeksi ve misk kokular ile etrafındakileri kendine çekmeyi sevenler için güzel bir seçenek.

Cartier La Panthere Eau de Toilette 

Cartier ilk olarak 2014 yılında çıkardığı La Panthere for Cartier parfümüne yenilerini ekleyerek bir seri oluşturdu. Serinin son parfümü Cartier La Panthere Eau de Toilette, hafif bir kokuya sahip. Floral notalardan oluşan parfümün içeriğinde; gardenya, misk ve sandal ağacı notaları bulunuyor. Feminen kokuları sevenlere özel.

Christian Dior J’Adore Absolu

Christian Dior’un J’Adore ailesine katılan son üye J’Adore Absolu, gizemli bir kokuya sahip. Parfümün içeriğinde; manolya, Grasse yasemini, gül, Hindistan sümbülteberi, portakal çiçeği ve bal bulunuyor. Bu büyüleyici parfüm dikkat çekmeyi seven kadınlara özel.

“Bu kompozisyonda yaseminin tüm ışıltısıyla parlamasını istedim. Balı portakal çiçeği ve gül notaları ile harmanlayarak lezzetli bir koku ortaya çıkardım”

-François Demachy

Juliette Has a Gun, Liquid Illusion

Juliette Has a Gun’ın lüks koleksiyonuna ait en son parfümü Liquid Illusion, içeriğinde heliotropin, orta notasında iris, sümbüleber gibi çiçeksi ve amber koku ailesine ait notalar bulunduruyor. Oryantal ve çiçeksi kokuları seven kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

Burberry Her

Meyveli ve çiçeksi bir parfüm olan Burberry Her’ün üst notasında siyah frenk üzümü, yaban mersini ve ahududu, orta notasında yasemin ve menekşe, alt notasında ise amber ve misk bulunuyor. Kuvvetli güneş ışığı meyvelerinin İngiliz ruhu ile birleşmesinden doğan koku, canlı ve enerjik kadınları temsil ediyor.

Miu Miu Fleur D’Argent

Yoğun sümbülteber kokusunun misk ile dengelenip alt notada paçuli ile buluşmasından oluşan Miu Miu Fleur D’Argent, çekici kokusuyla imza parfümünüz olabilecek nitelikte. Gümüş başlığını süsleyen pembe vintage kapağıyla da şık bir şişe tasarımına sahip.

Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute

Roma gecelerinden ilham alınarak oluşturulan parfümün üst notasında siyah erik ve ortak çiçeği, kalp notasında yasemin ve Madagaskar vanilyası, alt notasında ise siyah misk ve paçuli bulunuyor. Baştan çıkarıcı kokusu ile girdiğiniz her ortamda arkanızda iz bırakmanızı sağlayacak.

Christian Dior Joy by Dior

Enerjik içeriğiyle adını tamamen yansıtan Christan Dior Joy by Dior; bergamot, mandalina, yaseminin alt notada sandal ağacı, sedir ve miskin harmanlanmasından meydana geliyor. Meyve ve çiçek kokularının hakimiyetinde olan parfüm hem kokusuyla hem de pembe şişesi ve kristal kapağı ile zarafeti temsil ediyor.

Goutal Bois D’Hadrien Eau de Parfum

Unisex bir parfüm olan Goutal Bois D’Hadrien, hem zaten hem de odunsu kokular sevenler için ideal. Narenciye notalarının odunsu notalarla birleşmesinden oluşan koku, sizi büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

Dolce&Gabbana The Only One

Çiçeksi ve odunsu notalardan oluşan Dolce&Gabbana The Only One içeriğinde; bergamot, menekşe, süsen, kahve, paçuli ve vanilya bulunuyor. Kahve ile çiçek notalarının sağladığı mükemmel uyum, parfüm en can alıcı noktası. Gizemli kadınlar için yaratılmış.

Givenchy L’Interdit

İlk olarak 1957 yılında çıkan Givenchy L’Interdit, 2018’de yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz çiçek ve odunsu notaların birlemişiden oluşan parfüm zıtlıklardan doğan zarif bir koku. Cesur, ve özgür kadınları simgeliyor.

Kilian My Kind of Love

Kilian, içerisinde 4 farklı parfüm bulunduran My Kind of Love ile baştan çıkarıcı bir parfüm serisi sunuyor. Princess, Kissing, Adults ve Boys parfümlerinin hepsi imza niteliği taşıyor. Enerjik kokular sevenlere özel!

Tiffany & Co Signature Intense

Tiffany & Co, Signature parfümün daha zengin ve derin bir versiyonu olan Eau de Parfum Intense’i sunuyor. Bu yeni yorum, orijinal kompozisyonun yönlerini, iris, ılık vanilya ve benzoin notalarıyla birlikte harmanlıyor. Koku, Tiffany markasının temelleri olan iyimserlik, güç ve neşeden ilham alıyor.

Tiziana Terenzi Luna Collection

Tiziana Terenzi’nin sunduğu Luna Collection, Sirrah ve Mirach isimli iki parfümden oluşuyor. İki koku da baştan çıkarıcı kokuları temsil ediyor.

Luna Gold serisinin yeni iki parfümü Sirrah ve Mirach’ta, stilistik çaba her şeyden çok. Uzun yıllar süren çalışma ve araştırmalar sonucunda, bu zamana kadar parfüm dünyasında hakim olan piramit yapıdaki katı sınırları aşarak daha yeni ve bilinmez dünyaları keşfetmeye başladık.

                                                                         -Paola Terenzi

Sirrah’ın üst notasında safran, yeşil karabiber taneleri, ayva, çarkıfelek meyvesi orta nota osmantus, kakule, oksijen, gül, amber alt notasında ise huş ağacı, sandal ağacı, paçuli, deri ve beyaz miskler bulunuyor.

Mirach ise içeriğinde Isparta gülü, safran, muskat, misk, gül, paçuli, beyaz oud, davana esansı, gri amber, vanilya ve sandal ağacı bulunduruyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.