• Arama

YSL Beauty'den Yeni Ruj Koleksiyonu

Modern, cesur ve öncü kadınların vazgeçilmez markası olan YSL Beauty, yeni koleksiyonu ROUGE PUR COUTURE THE SLIM ile matın gerçek gücünü gözler önüne seriyor. Markanın Global Güzellik Direktörü Tom Pecheux tarafından hazırlanan ilk ruj serisi, ROUGE PUR COUTURE THE SLIM dudaklarda rahat kullanım sağlarken deri matlığında bir etki bırakıyor.

“Yoğun, pudralı yapısı ve yoğun rengiyle RPC THE SLIM mükemmel bir şekilde belirginleştirilmiş dudak çizgisi sunuyor. “Cupid’s bow” olarak da geçen üst dudağın orta kısmına kare çizmek profesyonel makyaj artistleri arasında bilinen bir hiledir. Ben de, uygulama sürecini kolaylaştırarak kadınların kendileri için keskin ve belirgin bir dudak çizgisi yaratmalarını sağladım.”

- Tom Pecheux

Rahat ve isyankâr bir hava verirken aynı zamanda şık ve gündelik bir kullanıma uygun olan seri, derideki yoğun renk ve esneklikten esinlenerek tasarlandı. 24 renk seçeneği bulunan serinin rujları yumuşak formülü kremsi yapısıyla dudaklara kolayca uygulanıyor. Ultra ince, kare kesimli yapısıyla dudaklarınızı belirginleştiriyor ve bildiğiniz anlamda ruju baştan yaratıyor. 

YSL x Berrak Tüzünataç

“Walk the line” sloganı ile dikkat çeken yeni ruj serisi için YSL Beauty, kendi ayakları üzerinde durabilen ve ince bir çizgide yürümekten korkmayan ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ile iş birliği yapıyor. 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.