• Arama

Oscar de la Renta 2019-20 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Oscar de la Renta’nın, 2019-2020 sonbahar kış gelinlik koleksiyonundan öne çıkan modelleri keşfedin.

“Kadınlar benzersiz ve el yapımı kıyafetleri isterler, ancak genellikle onları bulamazlar.” diyen Oscar de la Renta’nın tasarımcıları Laura Kim ve Fernando Garcia ,kültürel etkileri bir araya getirerek 2019-2020 sonbahar kış koleksiyonunu sergiledi. Koleksiyon, gösterişli mücevher tonların paletlerinden, saçak ve tüylerden ilham alarak hazırlandı. 

Tasarımcılar, V yaka korsajlı ve dev tül katmanlardan oluşan gelinlikleri şeffaf tüller ve renkli ipliklerle özenle süsledi.

“Zarif görünmek hayatın bir disiplini.”

Oscar de la Renta

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.