• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Conrad İstanbul Bosphorus

İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarının içinde, geleneksel ve çağdaş düğünlere ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Conrad İstanbul Bosphorus, şehrin tam kalbinde yer alarak, İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile bir ömür boyu sürecek mutluluklara imza atmaya devam ediyor. Mutluluğa adım atacak çiftlerin en büyük destekçisi olan Conrad İstanbul Bosphorus, sunduğu hizmet kalitesi, görkemli salonları, deneyimli şefleri ve hizmet personeli ile geleneksel ve çağdaş düğünleri taçlandırıyor.

Conrad İstanbul Bosphorus’taki düğünlerin farkını, otelin Kongre, Etkinlik ve Grup Direktörü Aslı Candan Evciler’e sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

¨Şehrin merkezinde, nefis Boğaz manzarası eşliğinde, şık bir salonda deneyimli ve profesyonel bir ekip ile davetini gerçekleştirmek isteyen herkes, bizlere ulaşabilir. Conrad İstanbul Bosphorus olarak çiftlerin hayallerini gerçekleştirebilmek için birçok alternatif sunabiliyoruz.¨

Conrad İstanbul Bosphorus, sevdikleriyle beraber hayatının en anlamlı gününü unutulmaz kılmak isteyen aşıklara birbirinden özel avantajlı paketler sunuyor. Conrad İstanbul Bosphorus’un çiftlere özel sunduğu ayrıcalıklar arasında “hoş geldiniz” kokteyli, zengin krudite tabağı, gelin ve damat adayı için Boğaz manzaralı süit oda, balayı odanıza size özel “Butler” servisi, akşam yemeği, pasta ile meyve sepeti servisi, ertesi sabah Manzara Restaurant’ta açık büfe kahvaltı veya odanızda size özel Osmanlı kahvaltısı ikramları bulunuyor.

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

¨Tüm davet süresince çiftimizin A’dan Z’ye tüm istekleri ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Butler” servisimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda HHonors puanlarımız düğünlere özel ilave avantajlar sunmaktadır. Çiftimize, davetten kazanacakları puanlar ile balayı için sadece destinasyon seçmek kalıyor.¨

Düğün Öncesi Kutlama Partisi

Conrad İstanbul Bosphorus, gelin ve damat adaylarının heyecanını düğün öncesinde de unutmuyor. Düğününüze hazırlanırken mutluluğunuzu sizinle paylaşmak isteyen 10 kişiyle Conrad ikramları eşliğinde kutlama yapmanıza da imkan sağlıyor.

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor?

¨Evlenecek çiftimiz bizimle ne kadar erken irtibata geçerse tercih ettikleri tarihte hayalini kurdukları organizasyonu yaratmak o kadar kolay oluyor. Bu zaman dilimi 4 ile 6 ay arasında değişmektedir.¨

Anne ve Babalar da Bu Özel Günde Unutulmuyor

Conrad İstanbul Bosphorus, düğün günü çiftlerin ailelerini de unutmuyor. Dünyaevine girecek gelin ve damat adaylarının ailelerine iki adet odasını günlük kullanıma sunuyor.

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu? 

¨Düğün organizasyonumuz diğer mekanlardan farklı olarak gece saat 01:30‘a kadar devam ediyor. Saat 01:30'dan sonra eğlenceye devam etmek isteyen misafirlerimizi aynı salon içerisinde sabahın ilk ışıklarına kadar ağırlamamız mümkün.¨

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

¨Bu soruya iki örnekle cevap verebiliriz. İlki, bir düğünümüzde çiftimiz sahnenin arkasına gizlenmiş olan bir asansör ile salona giriş yapmıştı. Davetliler sanatçı çıkmasını beklerken 8 metreden bir asansör ile çiftimiz salona giriş yaptı. İkincisi ise; çiftimiz Londra’da tanışmıştı. Sahne dekorunda Londra köprüsü kullanılmıştı. Işıklandırma ve görseller ile köprüdeki karşılaşma canlandırılmıştı. Salona girişleri ise köprünün her iki tarafından merdivenler ile gerçekleşti. Karların yağdığı bir Londra akşamı teması işlenmişti.¨

Conrad İstanbul Bosphorus, düğün pastasından mekan süslemeye, müzik, ses ve ışık sistemlerine kadar her şeyi çözüm ortakları ile çiftlerin tercihine göre hazırlıyor.

İletişim: 0212 310 25 25; asli.candan@conradhotels.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.