• Arama

Tiffany & Co.’dan Yeni Koleksiyon Tiffany Paper Flowers

1837’de kurulduğundan beri dünyanın en özel mücevherevlerinden olmayı başaran Tiffany & Co., Reed Krakoff’un tasarım öncülüğünde imza attığı ilk koleksiyonu tanıttı: Tiffany Paper Flowers.

Rafine feminenlik ve endüstriyel modernlik arasındaki mükemmel dengeyi yansıtan koleksiyon ismini ve çizgisini çiçek taç yapraklarından ilhamla alıyor.

Tiffany’nin zengin tarihini de arkasına alan Krakoff, kalbinde doğallığın oturduğu bir koleksiyon hazırlamış. Taç yapraklar önce kağıtlardan kesilerek özenle birbirlerine tutturulmuş, ardından platinyum ve kıymetli taşlarda yeniden can bularak bu harikulade parçalara dönüştürülmüş.

Tiffany ustalığı ile bir araya getirilen, işlenen ve platinyum üzerine incelikle yerleştirilen mor tanzanitler ile beyaz ve sarı pırlantalar koleksiyonu yücelten kıymetli taşlar.

Tiffany Paper Flowers’a adanan Believe in Dreams kampanyası da koleksiyonun kendisi kadar beklenmedik ve zarif.

Tıpkı Breakfast at Tiffany’s filminde olduğu gibi mücevherevinin Fifth Avenue’daki amiral mağazası vitrininde açılan videoda siyah beyaz bir Elle Fanning izliyor ve A$AP Ferg’in seslendirdiği Moon River şarkısını dinliyoruz.

New York her şeyin gerçekleşebileceği ve Tiffany de rüyaların gerçeğe dönüştüğü bir yer. Bu fikir hem koleksiyona hem de kampanya filmine öyle zarif bir şekilde sızmış ki kendinizi bir anda o rüyanın içinde bulabiliyorsunuz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.