• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Grand Hyatt İstanbul

İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarının içinde, bu özel gecenizi unutulmaz kılan Grand Hyatt’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Grand Hyatt İstanbul düğünleri, sizi, tarih, kültür ve lezzetin şehri İstanbul’un büyüsüne çağırıyor. Grand Hyatt İstanbul, çağdaş tasarımı ve misafirperverliği ile sonsuz aşkın, birlikteliğin sembolü olan düğün gününüzü, siz ve sevdikleriniz için farklılaştırıyor.

Grand Hyatt İstanbul’daki düğünlerin farkını, otelin Satış Müdürleri Özlem Şahin ve Zeynep Kerimol’a sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?  

¨Otelimizin tüm misafirlerin rahatlıkla ulaşabileceği bir lokasyonda olması, 150 araç kapasitelik otoparkının olması, otelimizin bahçe alanının şehir merkezi otellerinin içersinde en iyi konumda ve özellikte olması ve bahçenin renkli bir ortamda olması sebebiyle, çok maliyetli bir süslemeye gerek olmaması otelimizin tercih sebebi oluyor. Ayrıca, özel bir süsleme yapıldığı taktirde, atmosferin oldukça göz alıcı ve etkileyici olması, kokteyl alanın yeşillikler içerisinde havuzbaşı/ bahçe alanına kolay erişimde olması ve birçok konsept düğün için oldukça ilgi çekici nitelikte bir atmosfere sahip olması, otelin en önemli özelliklerinden.¨

Grand Hyatt İstanbul’da havuzbaşında, hoş geldiniz kokteyli ile başlayan ve 300 kişiye kadar misafir ağırlayabilen balo salonu, çiftlere mükemmel bir düğün vaat ediyor. Ön kokteyl, 3 aşamalı düğün yemeği, düğün pastası, limitsiz yerli içeceklerin içinde bulunduğu özel düğün paketi, düğün gecenizde otelin sunduğu özel ayrıcalıklardan yalnızc birkaçı. 

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

¨Düğün günü odaya yemek servisi, ertesi sabah kahvaltı, özel düğün paketi alındığı taktirde nedime servisi, aileler için birer adet günlük kullanım odası, ilk yıl dönümlerinde romantik bir akşam yemeğinde ağırlama, çiftlerimize sunduğumuz özel hizmetler arasında.¨

Misafirlerini ağırlamakta gösterdiği üstün başarı ile haklı bir gurura sahip, dünyanın önde gelen otel şirketlerinden biri olan Grand Hyatt İstanbul’da rüya gibi bir düğüne sahip olabilirsiniz. Romantik açık-kapalı evlilik salonları, lezzetli catering menüleri ve muhteşem misafir konaklama imkanlarına sahip olan otel, bu özel gününüze uygun olarak her şeyi sizin yerinize halleder.

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor? 

¨1 – 8 ay arası.¨

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu?

¨After party, düğün alanına çok yakın, ek bir salonda gerçekleştirilmektedir.¨

Grand Hyatt İstanbul’daki düğün paketi kapsamında; gelin ve damat 1 gece, deniz ya da şehir manzaralı balayı süitünde konaklama imkanına sahip oluyor. Böylece çiftler için düğün gecesi kalacaklar yer, büyük günün unutulmaz bir parçası haline geliyor.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

¨Özellikle havuzbaşı & bahçe alanımızda gerçekleşen yaz düğünlerinde son dönemde oldukça fazla öne çıkan gelin ve damadin yaşam tarzlarını, hobilerini ve yaşanmışlıklarını vurgulayan konsept paketler oluşturuyoruz. Örneğin 2018 Temmuz ayında gerçekleşen düğünümüzde Toskana’da tanışmış olan çiftimiz için Toskana konseptli dekorasyon ve menü içeriği oluşturduk. Rahat bir ortamda dans etmek isteyen After Party misafirlerimiz için Flip-Flap terlik servisi yaptık. Önemli olan konsepte karar verdikten sonra onu detaylarla geliştirmek, düğün alanını zenginleştirmek.¨ 

45 farklı ülkede bulunan Hyatt Hotels Corporation’ın İstanbul ayağı Grand Hyatt İstanbul, sevginizi taçlandırdığınız düğün gününüzü unutulmaz kılıyor.

İletişim: 0212 368 12 06; concierge@hyatt.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.