• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Shangri-La Bosphorus, Istanbul

İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarının içinde, Uzak Doğu kültürünü Türk misafirperverliğiyle harmanlayan Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Uzak Doğu kültürünü Türk misafirperverliğiyle harmanlayarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, rüyaları gerçekleştirerek tüm zamanların en unutulmaz düğünlerine imza atıyor.

Shangri-La, Bosphorus, Istanbul’daki düğünlerin farkını, otelin Pazarlama Müdürü Zuhal Şahlı’ya sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

¨Kendi peri masalını yaratmak ve bu peri masalının tüm detaylarını güvenilir bir ekibe emanet etmek isteyen gelin ve damat adayları Shangri-La Bosphorus, Istanbul’u tercih ederek, hayallerinin ötesinde bir deneyim yaşayabilir.¨

Hayatınızın en önemli yolculuğu için tarihi saraylardan esinlenerek ihtişam ve zarafetin eşsiz uyumuyla tasarlanan yüksek ve görkemli tavanı, mermer ve aynalarla kaplı duvarları ve büyüleyici atmosferi ile göz kamaştıran bir ömür boyu unutulmayacak düğünlere ev sahipliği yapan Shangri-La Bosphorus, Istanbul yeni evlenecek çiftlere masallardaki gibi bir düğün organizasyonu için “evet’’ diyor.

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

¨Gelin ve damat adaylarımızın bu unutulmaz günde her istekleri ile bire bir ilgilenilmesi için butler (kişiye özel servis personeli) servisi vermekteyiz. Bu özel günü en konforlu şekilde geçirmeleri için gelin ve damat adaylarına özel hazırlık odaları temin etmekteyiz. Nefes kesen boğaz manzarasını ve lüks bir deneyimi bir arada sunan Duplex Suite balayı hizmeti de düğün paketimizin içerisinde yer almaktadır. Arzu edilirse ekstra bir bütçe ile düğün günü için “Rolls Royce” servisi ve sonrasında otelimizin yurtdışındaki diğer otellerinde (Shangri-La Maldivler, Boracay gibi) unutulmaz bir balayı imkanı da çiftimize sunulmaktadır.¨

Düğününüzü bir ziyafete dönüştürecek dünyaca ünlü şeflerin her ayrıntısını tek tek düşünerek hazırladığı leziz menüler düğününüzü unutulmaz kılarken, profesyonel Shangri-La Bosphorus, Istanbul ekibi en özel gününüzün kusursuz geçmesi için hep yanınızda olacak.  

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor?

¨Müsaitliğe bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte maksimum düzeyde yardımcı olmaya çalışmaktayız. Tüm detay ve hazırlıkların tamamlanması için bu özel günden minimum 3 ay öncesinde planlamanın başlamasını tavsiye etmekteyiz.¨

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu?

¨Otelimizin sağladığı en önemli ayrıcalıklardan biri düğün günü süresince; nikah, düğün ve sonrasındaki after party için aynı kat üzerinde bulunan fuaye alanımız ve balo salonumuz ile birlikte organizasyonlarımızı gerçekleştirebiliyor olmamız.¨

Kusursuz bir düğün töreni ve eğlence sonrası oluşacak tatlı yorgunluğu da düşünen Shangri-La Bosphorus, Istanbul eşinizle birlikte nefes kesen boğaz manzarası ve lüks bir deneyim sunan Duplex Bosphorus Suite'de pırıl pırıl bir güne uyanma imkanı sunuyor. Dahası, hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken keyifli bir gelin hamamı organizasyonu ile CHI, The Spa’da hem ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek hem de sevdiklerinizle birlikte eğlenceli ve farklı bir deneyim yaşamak mümkün.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutlumaz olan hangisiydi?

¨Otelimizde bugüne kadar gerçekleşmiş olan tüm düğünlerimiz bizim için birbirinden farklı ve unutulmaz. Her birinde ayrı bir masal gerçeğe dönüşüyor. Konsept olarak bir yanıt vermemiz gerekir ise; 2018 Ocak ayında yapılan bir düğünde, gelin ve damat adaylarının hayali olan kış konsepti gerçekleşti. Tüm salon kar konsepti için hazırlandı özel olarak ağaçlar getirilerek kar yağdırıldı. Ve nikah seronomisi karlı bir yol izlenimi verilen fuaye alanında gerçekleşerek gelin ve damat bir ömür sürecek yolculuklarına, unutulmaz bir evet ile başladılar.¨

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Shangri-La Maldivler ya da Boracay’da muhteşem bir balayı hediyesi sunan özel düğün paketleri ile size sadece düğün gününüzün tatlı telaşesiyle ilgilenmek kalacak.

Davetli sayısı doğrultusunda kapasitesi belirlenebilen bölünebilir ferah ve sofistike balo salonu bin kişiye kadar olan düğün törenlerine hizmet verebiliyor.

İletişim: 0212 275 88 88; zuhal.ornek@shangri-la.com

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.