• Arama

MOSCHINO x H&M İşbirliği'nin Koleksiyonu Tanıtıldı

Her sene sonbahar aylarında birbirinden havalı işbirliklerine imza atan H&M’in bu seneki ortağı MOSCHINO. Moda dünyası tarafından heyecanla beklenen koleksiyon 24 Ekim’de New York’ta MOSCHINO [tv] H&M işbirliği ile görücüye çıktı. Times Square’i andıran reklam panolarıyla dolu bir podyumda gerçekleştirilen defilede  Candice Swanepoel’dan Winnie Harlow’a kadar bir sürü ünlü model yer aldı ve görkemli kapanış da efsanevi model Naomi Campbell tarafından gerçekleştirildi. Modeller podyuma eski New York müzikallerindeki sokak sahnelerini anımsatan bir merdiven eşliğinde geldiler. Ardından da markanın tasarımcısı Jeremy Scott’un tasarımlarını giyen insanlar görmeyi çok sevdiği ve bir sokağa benzeyen podyumda yürüdüler.

“MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonu benden hayranlarıma bir hediye, onlara olabilecek en MOSCHINO koleksiyonu sunmayı amaçladım. Defilelerimden bekleyebileceğiniz her şeyi içine katmaya çalıştım; tam bir MOSCHINO görünümü oluşturabilmek için hip hop karakterine uygun bir gösterişe sahip sokak giyimi ile çizgi film tasarımları karışımı kullandım”

                                -Jeremy Scott, MOSCHINO Kreatif Direktörü

MOSCHINO [tv] H&M sokağın enerjisini, pop kültürü, ışıltı, eğlence ve mizahla bir arada sunan bir koleksiyon. MOSCHINO’nun kreatif direktörü Jeremy Scott kadınlar ve erkeklere özel bir koleksiyonun yanı sıra, köpekler için de aksesuarlar ve bazı özel parçalar tasarladı. Defiledeki makyajlar, dünyanın en efsanevi makyaj sanatçılarından biri olan ve H&M Beauty ürünlerini kullanan Pat McGrath tarafından yapıldı. Koleksiyonu tamamlamak için makyaj görünümü, parlak ve güçlüydü, gözlerde grafik şekilli liner ve parlak bir cilde yoğunlaşmıştı.

MOSCHINO [tv] H&M 8 Kasım'da dünya çapında seçili mağazalarda, Türkiye’de sadece H&M Zorlu, İstinye Park ve Ankara CEPA AVM mağazaları’nda ve online’da satışa sunulacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.