• Arama

2019 Ayakkabı Trendleri

2019 senesinde adımlarınızı şıklaştıracak ayakkabılarda hangilerinim trend olacağını öğrenin!

Bir ayakkabıya sahip olmak için birkaç hafta beklemenin ne denli zor olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Peki ya aylar sürecek bekleyişe ne demeli? Vitrinler henüz içinde bulunduğumuz senenin stilleri ile donatılmışken 2019 senesinde ayakkabı trendleri neler olacak, sizin için araştırdık.

Parmak Arasından Esintiler

Görünen o ki 2019 senesinde bantlar biraz oyuncu geçişler sergileyecek. Sıradan parmak arası terliklerin yerine bantları çapraz bir yol izleyerek bileğe dolanan, tam da parmak arasında olmayan veya asimetrik kalınlıklara sahip modelleri görmek mümkün.

Denizler Altından Detaylar

Balıkçı ağları, deniz kabukları ve deniz canlıları… 2019 senesi floral desenlerin yerine okyanusu onore edecek türden tasarımlara gebe. İlkbahar itibariyle denizden gelen her şeyi kucaklamaya hazır olun.

Teva Zamanı

Bugünleri göreceğimiz hiç aklımıza gelmezdi, ancak Teva kültürü moda dünyasını etkisi altına aldı. Kimi tasarımcılar Teva sandaletleri oldukları halleriyle benimseyip koleksiyonlarına dahil ederken kimi tasarımcılar modele kendi yorumlarını eklemeyi ihmal etmedi.

Vurucu Desenler

Gösterişli desenler tüm ihtişamları ile ayakkabılar üzerindeki hakimiyetlerini sağlamlaştırıyor. İster çizme ister terlik olsun, canlı renkleri kucaklayan vurucu desenler kombinlere olağanca çarpıcı katkıları ile geliyor.

Tüylerin Dayanılmaz Hafifliği

Trend arenasında yeniden görmekten büyük keyif aldığımız tüyler, özellikle 2019 senesi ile birlikte sıra dışı bir tasarım objesine dönüşüyor. Aklınıza gelebilecek her renkte, eklendiği ayakkabıyı bir tablodan çıkmışçasına ilahileştiren tüylere kayıtsız kalamayacaksınız.

Logomania

Bu trendi daha önce duymuş ve hayatınıza bir şekilde dahil etmiş olsanız da böylesi ile ilk kez karşılaşıyoruz; ayakkabı üzerinde logolar. Terlik bantı, biye veya bağcık üzerinde göreceğimiz logoların tasarıma sportif bir eğlence kattığını söylemeliyiz.

Turuncu İhtişam

Geçtiğimiz senenin lavantasının yerini bu sene turuncu alıyor. Farklı tonlarda beliren turuncu, 2019 trendleri arasında en göz alıcı olan kuşkusuz. 

Şık Naylonlar

Trendler arasında majör bir çorap formunun belireceğinden şüphemiz yoktu, ancak bu bizi hazırlıksız yakaladı; şeffaf naylon çoraplar. Topuklu ayakkabılarla birlikte kombinlenen bu çorapları diz hizanızda veya bileğinizin hemen üzerinde kullanabilirsiniz.

Kristalleşme

2019 ayakkabı trendleri arasında en göz alıcı olanı ise kristaller. Ayakkabıları disko topu gibi ışıldatacak olan kristallerin özellikle bant bölgesinde ve korkusuz bir yoğunlukta kullanılması, cesur ve iddialı bir tavrı da beraberinde getiriyor.

Yüksek Topuklar

Topuklar 2019 senesi ile daha da yükseliyor! 70’lerin disko esintilerini taşıyan bu trendi bilekten bağlı ayakkabılarda, burnu açık modellerde ve hatta özünü Japon sadeliğinden alan Geta sandaletlerde dahi görmek mümkün.

Terliğin Her HaliEn az çabayla oldukça sofistike görünmenin 2019 senesinde karşılığı terlik giymek olacak. Öyle ki tasarımcılar mevcut tüm ayakkabı modellerini terlik formuna uyarlamayı başardı. Ayaklarını rahat ettirirken şık görünmeyi kim istemez ki…

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.