• Arama

Londra'nın En İyileri Natalia Barbieri

Ayakkabı dünyasında, İngiliz modasının cool anlayışını İtalya’nın mükemmel zanaatkarlığı ile bir araya getirmeyi başararak kısa zamanda bir tutku markası olmayı başaran Bionda Castana’nın iki kurucusundan biri olan Natalia Barbieri Londra sırlarını OGGUSTO’ya yazdı.

Kalın

“Eşsiz bir lüks deneyimi için London Edition Hotelde kalın.”

Londra’nın kalbinde konumlanan Edition Hotel oldukça sade ama şık odaları ve suitleri ile konuklarına eşsiz bir konaklama sağlıyor. Otelin bünyesinde oldukça popüler olan Barners Tavern adlı restaurant, dünyanın her bir yanından misafirlerine Michelin yıldızlı şef Jason Atherton’un menüsünü tatma şansını sunuyor.

Deneyimleyin

“Yemekseverler için Street Feast olmazsa olmazlardan. Yıl boyunca farklı lokasyonlar da kurulan standlarda birbirinden lezzetli yemekleri tadın.”

2012 senesinden beri eşsiz bir yeme-içme konsepti yaratmış olan Street Feast, Canada Water, Shoreditch ve Bermondsey gibi Londra’nın hip lokasyonlarında leziz sokak yemeklerini müşterilerine sunuyor.

Şımarın

“Mayfair’de ki Celine mağazasından eli boş çıkmayın.”

Londra’nın en lüks butiklerinin olduğu sokakta yer alan Celine mağazası minimal dekoru ve ürün çeşitliliği ile dikkatleri çekiyor.

Şaşırın

“Londra’ya 1 saat uzaklıkta ki Oxfordshire bölgesine bir gezi düzenleyin ve Soho Farmhouse’da bir gece geçirin.”

İngiltere’nin ünlü kırsallarından olan Oxfordshire bölgesi efsanevi Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Oldukça sempatik bir çiftlik kompleksi olan Soho Farmhouse ise haftasonu kaçamakları için ideal bir adres. Üyelik sistemi ile işleyen işletmede Soho grubunun vazgeçilmezi Cowshed Spa ve Cecconi’s restaurant yer alıyor.

Tadın

“Soho’da Frith Street’de ki Chotto Matte’de Japon ve Peru mutfaklarının keyfini çıkarın.”

Sıradışı tasarıma sahip olan Chotto Matte’de Nikkei Mutfağı olarak adlandırılan Japon ve Peru mutfaklarının birleşimi olan bir tat sunuluyor. Restaurantın tasarımı da oldukça canlı ve renkli.

İçin

“Holborn’da bulunan The Rosewood Hotel’in barında, kaliteli müzik eşliğinde içeceğinizi yudumlayın.”

Bir “gentlemen club” ilhamı ile dekore edilen barda özel yetiştirilmiş barmenler mevsim meyve ve baharatlarına uygun içecekler hazırlıyor.

Gezin

“Yaz aylarında Regents Park’ın içinde yer alan Open Air Theatre’ı ziyaret edin.”

Kuzey Londra’da yer alan Regents Park, Mayıs-Eylül ayları arasında açık hava tiyatrosuna ev sahipliği yapıyor.

Görün...

“Thames Nehri kıyısında alan modern sanat müzesi Tate Modern’de bir kaç saatinizi harcayın ve yenilikçi sanatçıların büyüsüne kapılın.”

Dünyanın en büyük modern ve çağdaş sanat müzesi olan Tate, 1900’lü yıllardan günümüze kadar uzanan oldukça geniş bir koleksiyona sahip.

Alışveriş yapın...

“Elizabeth Street’de yer alan Bionda Castana mağazasından ayakkabı almadan dönmeyin.”

2007 yılında iki en yakın arkadaş tarafından kurulmuş olan ayakkabı markasının tutkunları arasında Olivia Palermo ve Alexa Chung gibi isimler yer alıyor. Markanın imza niteliğindeki parçalarının arasında ise topuklu ayakkabı tasarımları geliyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.