• Arama

Bekarlığa Veda Partisi İçin En İdeal Destinasyonlar

Son bekar günlerinizi gece hayatı hareketli, kültürel açıdan zengin ve her yönüyle size keyif verecek bir yerde geçirmek istiyorsanız, bekarlığa veda partisi için en güzel destinasyonları keşfedin.

Yurt Dışı Bekarlığa Veda Destinasyonları

Mykonos, Yunanistan

Herkesin bildiğini sır olarak saklamaya gerek yok sanıyoruz; Paris ve San Sebastian romantik kadınlar için kaçış rotalarıyken gündüzü geceye eğlenerek bağlamak isteyen kadınların tercihi tabii ki Mykonos. Günlerinizi denize girerek, dünyanın en taze deniz mahsullerini taze zeytinyağı eşliğinde yiyerek geçireceğiniz ve gün battığında kendinizi gecenin kollarına bırakacağınız yerdesiniz.

Miami Beach, Florida

Eğer bekarlığa veda partiniz için okyanusaşırı bir organizasyon planlıyorsanız bakmanız gereken ilk yer, denizi, kumsalı ve gece hayatı ile ünlü Miami Beach olmalı. Zira bu şehir gününüzü deniz kenarında veya havuz partisinde geçirdikten, Brickell veya Lincoln Road’da biraz alışveriş yaptıktan sonra ödüllü bir restoranda yemek yiyip geceyi şık barlarda dans ederek kapatmanız için tasarlanmış.

Tulum, Meksika

Berrak suları deniz mağaraları, beyaz kumlu kumsallar, sınırsız guacamole ve margarita fikri kulağa çok hoş geliyor, değil mi? Bu unutulmaz kaçamağa kültürel bir deneyim de eklemek istiyorsanız Tulum’daki tarihi harabeleri ziyaret etmek de iyi bir fikir.

Amsterdam, Hollanda

Havası nasıl olursa olsun hakim iklimi parti olan şehir Amsterdam, bekarlığa veda partiniz boyunca sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir şehir. Gündüz kafelerinde, sokaklarında, müzelerinde vakit geçirirken gece kendinizi büyük bir partide dans ederken bulabilirsiniz. Eğer klişelerden hoşlanıyorsanız kanal boyunca sırf bu partiler için tahsis edilmiş tekneleri de kiralayabilirsiniz. Akşamdan kalmalığınızı atlatmak içinse pancake yemeyi ihmal etmeyin.

Marakeş, Fas

Bekarlığa veda partiniz için planlarınız güneşlenmek ve kokteyl içmek yerine harikulade mimariler, canlı bir kültür, nefes kesici spa masajları ve sıra dışı alışveriş ve yemek deneyimi ise Marakeş sizin için doğru adres. Yüksek kalitede hizmet alabileceğiniz mekanlarının yanı sıra gece hayatı ile de sizi eğlenmeden bırakmayacak.

Londra, Birleşik Krallık

Çok kültürlü karakteri sayesinde eğlenceyi, tarihi, gelenekleri ve modernizmi bir arada yaşayabileceğiniz Londra, gündüz ve gece sunduğu farklı eğlenme seçenekleri ile bekarlığa veda partiniz için ideal. Çok fazla seçenek olmasından doğabilecek olan organizasyon sıkıntısını göz önünde bulundurmanızda ve partinizin hemen her aşamasını önceden planlamanızda da fayda var.

Palm Springs, Kaliforniya

Eğer Coachella müdavimi iseniz hayatınızın en büyük ve en iyi partisi için de tercih edeceğiniz yer belli. Çöl sıcağı sayesinde tüm günü bikininizle ve etrafınızı saran modern mimari içinde geçirebilir, geceleri ise Sinatra’nın sesine kulak verebilirsiniz.

Bermuda

Bu küçücük adanın içine neler sığdırdığına inanamayacaksınız… Bir yanda kumsalda uzanıp rahatlatıcı bir tatil yapabilirken diğer yanda mağaralara dalıp keşif ve macera dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bekarlığınıza dünyanın en güzel kumsallarından birinde, kristal berraklığında sulara girerek veda etmek için ideal.

Las Vegas, Nevada

Filmlere ve pek çok şehir efsanesine konu olan Las Vegas, uzun hafta sonu kutlamanıza lüks, ışıltılı ve ihtişamlı bir ev sahibi olabilir. Size önerimiz kollu makinaların başında fazla vakit geçirmemeniz ve Vegas’ın gece hayatını da keşfe çıkmanız yönünde.

Ibiza, İspanya

Yoga merkezlerinden canlı gece hayatına, bekarlığa veda partisi kaçışınız için en ideal yerlerden bir diğeri kuşkusuz Ibiza. Tempo dozu yüksek havuz partileri ve dünya çapında ünlü kulüpleri ile bu harikulade adadan eğlenmeden çıkmayacaksınız.

Dubai, BAE

Gösterişli tarzı ile gönülleri fetheden Dubai, havaalanında limuzinle karşılandıktan sonra yerleştiğiniz lüks otelinizde rahatlayabileceğiniz; gündüz alışveriş yapıp gece de Buddha Bar, Cavali Club gibi mekanlarda eğlenebileceğiniz eşsiz bir destinasyon. Bir gününüzü de çölde geçirmeye ve coğrafyanın sunduğu muazzam deneyimi tatmaya ayırmanızı öneririz.

Yurt İçi Bekarlığa Veda Destinasyonları

Bodrum, Muğla

Bekar günlerinize, bekar günlerinizde en sık tatile geldiğiniz yerde veda etmeye ne dersiniz? Sadece arkadaşlarınızla vakit geçirmek için özel bir tekneyle koylara açılabilir, geceleri sabaha Yalıkavak veya Türkbükü’nde bağlayabilirsiniz.

Kıbrıs

Eğer bekarlığa veda partiniz için kurduğunuz hayal Las Vegas’sa, bu hayali gerçekleştirebileceğiniz en yakın mesafede organizasyonu pekala Kıbrıs’ta yapabilirsiniz. Eşsiz plajları, lezzetli yerel yemekleri ve doğasıyla iyi bir seçenek olan ada, sonbahar ve kış dönemlerinde sizi kucaklayan ılık havası ile cazip bir rota.

İstanbul

İstanbul her zaman İstanbul’dur ve bekarlığa veda partiniz için size daha önce bu şehirde deneyimlemediğiniz pek çok seçenek sunabilir. Tarihi hamamlardan birinde özel bir oda kapatarak rahatlayabilir, akşam rotanızı Karaköy’ün biricik restoranlarına çevirebilir, gece de bir mekanda dans ederek veya özel kabarelerin düzenlendiği kulüplerde eğlenebilirsiniz.

Uludağ, Bursa

Kış aylarında evlenenler için sezonun en popüler mekanı pekala bekarlığa veda partiniz için de ev sahipliği yapabilir. Sezonunda özel programlar ve şovlar düzenleyen otellerden birinde yerinizi ayırtabilir; gündüz kış sporları ile vakit geçirdikten sonra gece ateş başı partilerinde eğlenebilirsiniz. Daha samimi bir ortam arzularsanız bir dağ evi de kiralayabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.